Paczki i przesyłki do Panamy

Przesyłki kurierskie Polska – Panama

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Panamy do Polski i z Polski do Panamy

 

Jak nadać paczkę do Panamy?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Panamy, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Panamy.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Jak prawidłowo zapakować paczkę?

Aby dobrze zabezpieczyć przesyłkę do Panamy postępuj według następujących reguł. Wszystkie przedmioty w paczce należy okleić folią bąbelkową i włożyć do prostokątnego kartonu. Wolne przestrzenie wypełnić styropianem, papierem lub innym wypełniaczem. Karton okleić folią typu stretch. Dodatkowo można nakleić oznaczenia typu „Uwaga szkło” lub „Nie rzucać”, lecz zwiększa to cenę przesyłki. Serwis GlobKurier oferuje także ubezpieczenie przesyłki, które jest dodatkowo płatne.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Panamy transportem drogowym i lotniczym. 

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Główne miejsca wysyłek to stolica Panama. Obsługujemy cały obszar Kraju.

Paczki i przesyłki do Panamy

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Panamy