Paczki i przesyłki do Pakistanu

Przesyłki kurierskie Polska – Pakistan

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Pakistanu do Polski i z Polski do Pakistanu

Jak nadać paczkę do Pakistanu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Pakistanu, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Pakistanu.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Pakistan to aktualnie jedno z najrzadziej wybieranych miejsc turystycznych. Mimo powszechnej opinii kraju niebezpiecznego, mieszkańcy są bardzo przyjaźni i zawsze służą pomocą. Na granicy Pakistanu i Chin znajduje się drugi najwyższy szczyt świata – K2. Na każdym kroku można tu spotkać ciekawe meczety, do których warto się udać, poznać kulturę.


Paczki do Pakistanu to droga sprawa. Dodatkowo czas przesyłki również nie zadowala. GlobKurier oferuje wysyłki już od około 300 zł, w czasie 2 do 5 dni roboczych.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Główne miejsca wysyłek to stolica Islamabad. Obsługujemy cały obszar Pakistanu.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Pakistanu