Paczki i przesyłki do Nowej Zelandii

Przesyłki kurierskie Polska – Nowa Zelandia

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Nowej Zelandii do Polski i z Polski do Nowej Zelandii

Jak nadać paczkę do Nowej Zelandii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Nowej Zelandii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Nowej Zelandii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Krajobraz Nowej Zelandii można podziwiać w trylogii Władcy Pierścieni w reżyserii Petera Jacksona. Kraj jest uważany za jeden z najpiękniejszych. Góry, pagórki, lasy, doliny. Dla miłośników podróży oraz fotografów to raj na ziemi. Bardzo popularne jest tu zwiedzanie winnice, których na wyspach jest bardzo dużo. Zaleca się wycieczkę po winiarniach odbyć z osobą niepijącą która ma prawo jazdy – winnice są bardzo oddalone od siebie, a z każdej trzeba koniecznie spróbować najlepszych wyrobów. Oprócz tego warto zwiedzić Te Papa – muzeum narodowe w Wellington, stolicy kraju. Będąc na północy wyspy północnej, koniecznie trzeba odwiedzić latarnię morską w Cape Regina – najdalej na północ wysunięty punkt w Nowej Zelandii. 


Gospodarka Nowej Zelandii jest bardzo zróżnicowana. Rolnictwo, rybołówstwo, leśnictwo i górnictwo to najważniejsze gałęzie gospodarki. Jest tu też stosunkowo wielu Polaków. Ponadto Polskie firmy współpracują z Nowozelandzkimi. Często zatem zachodzi konieczność wysłania paczki czy palety z Polski do Nowej Zelandii, lub z Nowej Zelandii do Polski. Niestety, z powodu odległości i tego, że Nowa Zelandia leży na wyspach, jest to zazwyczaj dość drogie.GlobKurier.pl dzięki współpracy z wieloma światowymi firmami transportowymi jest w stanie zapewnić najtańszy możliwy transport przesyłki do i z Nowej Zelandii. Fachowa obsługa, doświadczony personel, szybki czas dostawy i wysokie bezpieczeństwo przesyłki – właśnie tym jest GlobKurier.pl.

Paczki i przesyłki do Wellington, stolicy Nowej Zelandiii

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Główne miejsca wysyłek to stolica Wellington. Obsługujemy cały obszar Nowej Zelandii.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Nowej Zelandii