Paczki i przesyłki do Nepalu

Paczka do Nepalu, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Nepalu do Polski i z Polski do Nepalu

Jak nadać paczkę do Nepalu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Nepalu, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Nepalu.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Nepalu

Nepal to wymarzone miejsce dla ludzi kochających chodzenie po górach. Większość kraju jest górzysta, lecz na południu znajdzie się nawet dżungla tropikalna. To tutaj znajduje się najwyższa góra świata – Mount Everest – na granicy z Chinami. Co roku kilka setek ludzi próbuje swoich sił w konfrontacji z tym masy niezwykła kultura – tu Hinduizm oraz Buddyzm łączy się i miesza, co wpływa na mieszkańców – są niezwykle tolerancyjni i otwarci.

Paczka do Nepalu z GlobKurier.pl

Wysyłka paczki do Nepalu to nie lada wyczyn – kraj jest oddalony od Polski zaledwie o 5 tysięcy km, lecz bardzo mało połączeń lotniczych tam dociera. Po samym kraju ciężko się poruszać, drogi są w kiepskim stanie lub jej całkowity brak. Z tych powodów ceny przesyłek do Nepalu są wysokie, a sam czas przesyłki niezadowalający. GlobKurier wychodzi na przeciw oczekiwaniom. Obniżyliśmy ceny do minimum, więc ceny paczek do Nepalu zaczynają się już od trzystu złotych. Czas dostawy także został skrócony – paczka powinna dojść w 2 do 5 dni roboczych.

Paczki i przesyłki do Katmandu

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Główne miejsca wysyłek to Katmandu. Obsługujemy cały obszar Nepalu.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Nepalu