Paczki i przesyłki do Mongolii

Przesyłki kurierskie Polska – Mongolia

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Mongolii do Polski i z Polski do Mongolii

Jak nadać paczkę do Mongolii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Mongolii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Mongolii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Mongolia to dziki kraj, gdzie czas jakby się zatrzymał przed kilkoma wiekami. Oprócz stolicy i kulku większych miast można się poczuć jakby się przeniosło w czasie. Podróże stepem, konno lub pieszo, należą do niezapomnianych przeżyć. Na uwagę zasługują także wszelkie oznaki religijnych kultów – świątynie buddyjskie, wszechobecne stupy itp. Mongołowie są bardzo przyjaźni, chętni na nowe znajomości oraz uczciwi.

Mongolia leży daleko od Polski, co przekłada się na ceny przesyłek. Wybierając usługi GlobKuriera masz możliwość nadania przesyłki do Mongolii już od 300 zł, przy czasie doręczenia zaledwie 3 do 6 dni.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to stolica Ułan Bator. Obsługujemy cały obszar kraju.

Posąg z Ułan Bator

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Mongolii