Paczki i przesyłki do Mołdawii

Przesyłki kurierskie Polska – Mołdawia

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Mołdawii do Polski i z Polski do Mołdawii!

Jak nadać paczkę do Mołdawii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Mołdawii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Mołdawii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Wielu Polaków ma rodziny, znajomych, którzy mieszkają bądź pracują za granicą. Niektóre osoby posiadające własne firmy nawiązują współpracę z kontrahentami z krajów zagranicznych takich jak na przykład Mołdawia. Nieraz w związku z tym pojawia się potrzeba wysłania paczki do Mołdawii. Wydaje nam się wtedy, że wiąże się to z poniesieniem dużych kosztów jak i załatwianiem wielu związanych z tym formalności. Nic bardziej mylnego. GlobKurier to profesjonalna marka zajmująca się pośrednictwem między klientem a firmami kurierskimi. GlobKurier dba o załatwienie wszystkich formalności związanych z wysłaniem paczki do Mołdawii. Nie musisz także ponosić olbrzymich kosztów w związku z wysłaniem paczki do Mołdawii, gdyż GlobKurier ma bardzo atrakcyjne i niskie ceny. Należy dodać do tego, iż firma GlobKurier zatrudnia kadrę rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy w każdej sytuacji służą klientowi pomocą. Usługi firmy GlobKurier są zatem fantastycznym rozwiązaniem dla osób, które z jakiegoś powodu potrzebują wysłać paczkę do Mołdawii.

Jak spakować paczkę?

Bardzo ważnym krokiem w nadawaniu przesyłek kurierskich jest jes odpowiednie przygotowanie. Należy bowiem odpowiednio zapakować wysyłane przedmioty, zwłaszcza te delikatne. Trzeba pamiętać, żeby paczka była spakowana tak, by nie wystawały z niej pojedyncze elementy. Dlatego warto poświęcić chwilę na dobranie takiego kartonu lub innego opakowania, do którego zmieści się cała zawartość paczki. Zachowanie odpowiednich wymiarów paczki jest istotne, ponieważ od tego zależy koszt usługi kurierskiej do Mołdawii. Przesyłki ponadgabarytowe, czyli te o nieregularnych wymiarach są wyceniane indywidualnie i droższe niż te standardowe. 

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to: 

Obsługujemy cały obszar Mołdawii.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Mołdawii