Paczki i przesyłki do Meksyku

Paczka do Meksyku, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Meksyku do Polski i z Polski do Meksyku!

Jak nadać paczkę do Meksyku?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Meksyku, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Meksyku.

Do Meksyku wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Meksyku

Wielu ludziom Meksyk źle się kojarzy. Jest to błędne, gdyż Meksyk jest wręcz rajem dla turystów, piękne plaże, dzikie dżungle czy piramidy Indian. Oprócz najpopularniejszych kurortów takich jak Acapulco czy Cancum, warto zatrzymać się na półwyspie Jukatan czy wybrzeże oceanu spokojnego. Miastami które trzeba odwiedzić są na pewno Mexico City – stolica Meksyku, Zacatecas – idealna baza wypadowa do pobliskich piramid oraz Puerto Escondido na zachodnim wybrzeżu, które słynie jako idealne miejsce dla surferów.

Dlaczego warto wysłać paczkę do Meksyku z GlobKurier.pl?

Meksyk zarabia wiele na turystach. Jest to jedna z ważniejszych gałęzi gospodarki. Oprócz tego, w Meksyku prężnie działa górnictwo i rolnictwo. W ostatnim czasie również rozwija się przemysł samochodowy. W Meksyku również jest wielu Polaków, czy to mieszkających na stałe, czy na wakacjach. Często więc jest potrzeba wysłania przesyłki do lub z Meksyku. Normalnie wiąże się to z wielkimi kosztami. Lecz dzięki GlobKurier.pl jesteś w stanie wysłać paczkę do Meksyku o wiele taniej. GlobKurier.pl dzięki współpracy z wieloma największymi przewoźnikami jest w stanie ograniczyć koszty do minimum, jednocześnie zachowując wysoką jakość i bezpieczeństwo przesyłki, oraz najkrótszy możliwy czas dostawy.

Kurier do Meksyku

Coraz częściej ma miejsce sytuacja, gdy paczka do Meksyku lub do Ameryki to zwyczajna konieczność, a coraz więcej firm zaczyna doceniać dogodną sytuację Meksyku. Dzięki GlobKurier mogą Państwo wysłać przesyłkę do Meksyku w bezpieczny oraz szybki sposób.W Meksyku prężnie działa górnictwo i rolnictwo oraz ciągle rozwija się przemysł samochodów. Zapewniamy transport frachtowy oraz lotniczy.

Przesyłka do Meksyku dotrze w każde miejsce na terenie kraju, a główne miejsca wysyłek to:

  • Mexico City,
  • Ecatepec,
  • Guadalajara
  • Tijuana.

Przesyłka do Meksyku jak zapakować?

Istotną czynnością jest odpowiednie zabezpieczenie pudełka oraz przedmiotu znajdującego się wewnątrz niego, co pozwoli zapobiec uszkodzeniu w przypadku ewentualnych wstrząsów. Konieczne jest również umieszczenie listu przewozowego na opakowaniu, co pozwoli kurierowi z łatwością dowieźć towar do celu. W przypadku dalszych pytań zapraszamy do kontaktu.

Śledzenie paczki do Meksyku

Paczka z Polski do Meksyku musi przebyć ponad tysiąc kilometrów. Jednocześnie będą Państwo na bieżąco informowani, kiedy dana paczka czy korespondencja znajdzie się w docelowym miejscu. Mają Państwo możliwość czuwania nad całym procesem dzięki powiadomieniom SMS oraz systemowi on-line. Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, TNT, FedEx.

Ubezpieczenie przesyłki do Meksyku

Przewoźnicy z którymi współpracujemy to starannie wyselekcjonowane firmy, które łączą z GlobKurier wspólne wartości takie jak odpowiedzialność wobec powierzonego zadania. Jest to wymagane ze względu na klientów używających usług kurierskich w ramach kontaktów biznesowych. Biorąc pod uwagę dystans oraz wartość przesyłki zapraszamy do rozważenia propozycji dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata przy zakupie dodatkowego ubezpieczenia. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Cena przesyłki – ile kosztuje paczka do Meksyku?

Przesyłki kurierskie poza teren Europy jak i poza granice Unii Europejskiej, są oczywiście droższe od tych krajowych. Trudno jednak określić jednoznacznie, ile kosztuje paczka do Meksyku. Zależy to bowiem od wielu czynników, podobnie jak w przypadku paczki do Stanów bądź przesyłki do Niemiec. Zapraszamy Państwa do kontaktu w ramach wyceny. Nasz unikalny system to możliwość zaoferowania wyjątkowo dobrej ceny dostawy z zapewnieniem wysokiej jakości usług. Wystarczy kilka kliknięć myszy, aby uzyskać dostęp do informacji przewozowych, w tym końcowej ceny przesyłki towaru, wybranej firmy, godziny, w której lepszy kurier odbierze pakunek, oraz doręczenia jej adresatowi.

Czego nie należy wysyłać w paczce do Meksyku??

Przede wszystkim bezwzględnie zabronione jest przesyłanie takich przedmiotów, jak narkotyki, lekarstwa, trucizny, broń, amunicja, fajerwerki, alkohol o zawartości alkoholu powyżej 60%, mięsa, mleka i produktów pochodnych pochodzących spoza krajów należących do EOG, ssaków, zwierząt egzotycznych. Ponadto nie wolno umieszczać w przesyłce alkoholu, papierosów, żywności z krótkim terminem przydatności czy szczątków ludzkich. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Meksyku