Paczki i przesyłki do Malezji

Przesyłki kurierskie Polska – Malezji

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Malezji do Polski i z Polski do Malezji

Jak nadać paczkę do Malezji?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Malezji, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Malezji.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Malezja to bardzo bezpieczny kraj, do którego przyjeżdża dużo osób chcących zakosztować dzikiej Azji. Ludność to mieszanka hindusów, chińczyków i malajów. Z tego też powodu mieszkańcy są otwarci na różne kultury i tolerancyjni, co pomaga w podróżowaniu. Malezja posiada bardzo zróżnicowaną geografię, plaże, góry, lasy tropikalne – to wszystko znajdziecie w jednym kraju.

Monsun obecny w Malezji wpływa niekorzystnie na transport – wiele dróg jest czasami nieprzejezdnych, a do niektórych wysp ciężko dopłynąć. Z tego powodu wysyłka paczek do Malezji wiąże się z dużymi kosztami, czasami nawet powyżej kilku tysięcy. GlobKurier dzięki współpracy z wieloma firmami kurierskimi na świecie jest w stanie obniżyć ceny wysyłki do Malezji do minimum.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Libanu transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to Kuala Lumpur. Obsługujemy cały obszar Malezji.

Paczki i przesyłki do Kuala Lumpur

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Malezji