Paczki i przesyłki do Malawi

Przesyłki kurierskie Polska – Malawi

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Malawi do Polski i z Polski do Malawi

Jak nadać paczkę do Malawi?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Malawi, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Malawi.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Malawi jest bardzo biedne. Corocznie umiera u ponad 40 tyś osób z głodu. Jeden z najrzadziej odwiedzanych krajów nie tylko w Afryce a na świecie. Mało się nawet słyszy w telewizji o tym kraju. Ludzie tu mimo biedy są bardzo przyjaźni dla turystów, nie wykazują względem nich żadnej wrogości czy niechęci.

Przesyłki do Malawi to droga sprawa. Drogi są w złym stanie, lub ich nie ma. Samoloty z europy też nieczęsto tutaj lądują. Wszystko wpływa na cenę, a także czas dostawy przesyłki do Malawi. GlobKurier pozwala nadać przesyłkę do Malawi już za niecałe trzysta złotych, a sama paczka zostanie dostarczona w 3 do 5 dni.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Libanu transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to Lilongwe. Obsługujemy cały obszar Malawi.

Paczki i przesyłki do Lilongwe, stolicy Malawi

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Malawi