Paczki i przesyłki do Macedonii

Przesyłki kurierskie Polska – Macedonia

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Macedonii do Polski i z Polski do Macedonii

Jak nadać paczkę do Macedonii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Macedonii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Macedonii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Wielu Polaków ma rodziny, znajomych, którzy mieszkają bądź pracują za granicą. Niektóre osoby posiadające własne firmy nawiązują współpracę z kontrahentami z krajów zagranicznych takich jak na przykład Macedonia. Nieraz w związku z tym pojawia się potrzeba wysłania paczki do Macedonii. Wydaje nam się wtedy, że wiąże się to z poniesieniem dużych kosztów jak i załatwianiem wielu związanych z tym formalności. Nic bardziej mylnego. GlobKurier to profesjonalna marka zajmująca się pośrednictwem między klientem a firmami kurierskimi. GlobKurier dba o załatwienie wszystkich formalności związanych z wysłaniem paczki do Macedonii. Nie musisz także ponosić olbrzymich kosztów w związku z wysłaniem paczki do Macedonii, gdyż GlobKurier ma bardzo atrakcyjne i niskie ceny. Należy dodać do tego, iż firma GlobKurier zatrudnia kadrę rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy w każdej sytuacji służą klientowi pomocą. Usługi firmy GlobKurier są zatem fantastycznym rozwiązaniem dla osób, które z jakiegoś powodu potrzebują wysłać paczkę do Macedonii.

Centrum Skopje paczki i przesyłki do Skopje

Czego nie wyślesz w paczce do Macedonii?

Macedonia nie jest członkiem Unii Europejskiej ani w strefie Schengen, dlatego też nie można wysyłać wielu towarów. Nie można wysyłać broni ani leków, a także pieniędzy. Co zadziwiające – nie należy także wysyłać pojemników aerozolowych. Jest to spowodowane możliwością uszkodzenia podczas przesyłki. Jak wszędzie – nie zaleca się też jedzenia o krótkiej dacie przydatności do spożycia. 

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Libanu transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to: 

  • przesyłki do Skopje
  • przesyłki do Bitola
  • przesyłki do Kumanowo

Obsługujemy cały obszar kraju.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Macedonii