Paczki do Luksemburgu

Paczka do  Luksemburga, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Luksemburga!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Luksemburga?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Luksemburga, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Luksemburga.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Kurier do Luksemburga

Luksemburg to państwo graniczące od południa z Francją, od wschodu z Niemcami oraz od zachodu i północy z Belgią. Jest członkiem Unii Europejskiej oraz NATO a jego całkowita powierzchnia wynosi ponad 2500 kilometrów kwadratowych. Paczka do Luksemburga dostarczona zostanie w każdy jego zakątek dzięki rozwiniętej sieci dystrybucyjno – transportowej. Dzięki GlobKurier paczka do Luksemburgu dotrze na cały obszar księstwa.

Śledzenie paczki do Luksemburga

Gwarantujemy wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, GLS, FedEx, DPD, TNT co gwarantuje dotarcie paczki do Luksemburgu. Nadana przez nas paczka do Luksemburgu może być śledzona na ekranie komputera czy telefonu. Zobaczą państwo, kiedy zbliża się do miasta, w którym mieszka odbiorca. Mogą państwo dzięki temu przewidzieć termin jej doręczenia, a wszystko można nadzorować telefonicznie oraz on-line.

Ubezpieczenie przesyłki do Luksemburga

Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki. Warto się zastanowić nad dodatkowym ubezpieczeniem ze względu na dużą częstotliwość wysyłania przesyłek do Luksemburga oraz duże znaczenie księstwa na mapie Europy.

Paczki i przesyłki do stolicy Luksemburga

Cena przesyłki – ile kosztuje paczka do Luksemburga?

Ceny naszych usług są zależne od wielu czynników. Po pierwsze należy ustalić czy Państwa przesyłka do Luksemburga jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. Następnym czynnikiem wpływającym na koszt transportu przesyłki jest sposób jej nadania. W przypadku pojawienia się wątpliwości chętnie pomożemy z wyceną.

Czego nie należy wysyłać do Luksemburga?

Luksemburg należy do grupy państw Unii Europejskiej. W związku z tym procedura celna jest znacznie uproszczona, ponieważ przesyłki wędrujące z innego kraju należącego do UE nie są sprawdzane przez Urząd Celny. Istnieją przepisy mówiące, co i w jakich ilościach można przewieźć przez granicę. Paczka do Luksemburga nie może oczywiście zawierać narkotyków oraz substancji niebezpiecznych: wybuchowych, trujących, łatwopalnych, etc. W przesyłce takiej nie może również znajdować się większość rodzajów broni, alkohol i wyroby tytoniowe. Przesyłka do Luksemburga nie może tak samo zawierać leków bez zaświadczenia lekarskiego.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Luksemburga