Flaga Wielkiej Brytanii/UK

Paczka do Londynu, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Londynu
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Londynu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Londynu skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Londynu.

Prowadzisz firmę? Zaoszczędź na przesyłkach do Anglii!

Przesyłki kurierskie do Londynu

Londyn to miasto w południowo-wschodniej części Wielkiej Brytanii, stolica tego państwa, a także stolica Anglii. Położony nad Tamizą, jest trzecim największym miastem Europy (po Moskwie i Stambule, przed Paryżem), jest także największym miastem Unii Europejskiej i jednym z większych miast świata zarówno w skali samego miasta jak i aglomeracji. Liczba mieszkańców Londynu (wynosi ok. 7,6 mln na obszarze 1 607 km²; cała zaś aglomeracja londyńska, łącznie ze wszystkimi przyległymi miastami liczy ok. 20 mln mieszkańców (obszar tzw. megalopolis). Około 20% mieszkańców pochodzi z Azji, Afryki i Karaibów.

Nadaj paczkę do Londynu

W Londynie mieszka również wielu Polaków, dlatego jeżeli chcesz sprawnie i bezpiecznie przesłać coś swoim bliskim, którzy tam mieszkają, zrób to za pomocą naszego serwisu. 

Posiadamy dostęp do wszystkich środków transportu, dlatego gwarantujemy dostarczenie każdej przesyłki do Londynu niezależnie od jej wymiarów. 

 

Jedyne co musisz zrobić to zamówić naszego kuriera!

 
Przesyłki do Londynu, paczki do Anglii po Brexit

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Londynu