Paczki i przesyłki do Lichtenstein

Paczka do Liechtensteinu, przesyłki kurierskie z Polski 

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Liechtensteinu
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Liechtensteinu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Liechtensteinu, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Liechtensteinu.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Lichtensteinu

Wielu Polaków ma rodziny, znajomych, którzy mieszkają bądź pracują za granicą. Niektóre osoby posiadające własne firmy nawiązują współpracę z kontrahentami z krajów zagranicznych takich jak na przykład Liechtenstein. Nieraz w związku z tym pojawia się potrzeba wysłania paczki do Liechtensteinu. Wydaje nam się wtedy, że wiąże się to z poniesieniem dużych kosztów jak i załatwianiem wielu związanych z tym formalności. Nic bardziej mylnego. 

Paczka do Liechtensteinu z GlobKurier.pl

GlobKurier to profesjonalna marka zajmująca się pośrednictwem między klientem a firmami kurierskimi. GlobKurier dba o załatwienie wszystkich formalności związanych z wysłaniem paczki do Liechtensteinu. Nie musisz także ponosić olbrzymich kosztów w związku z wysłaniem paczki do Liechtensteinu, gdyż GlobKurier ma bardzo atrakcyjne i niskie ceny.

Należy dodać do tego, iż firma GlobKurier zatrudnia kadrę rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy w każdej sytuacji służą klientowi pomocą. Usługi firmy GlobKurier są zatem fantastycznym rozwiązaniem dla osób, które z jakiegoś powodu potrzebują wysłać paczkę do Liechtensteinu.

Zamek lichtenstein paczki i przesyłki

Transport przesyłki do Liechtensteinu

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Libanu transportem drogowym i lotniczym. 
Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Vaduz. Obsługujemy cały obszar Liechtensteinu.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Liechtensteinu