tanie przesyłki kurierskie - flaga libii

Paczka do Libii, przesyłki kurierskie z Polski 

Prowadzisz firmę i współpracujesz z osobami z różnych zakątków świata? A może po prostu masz znajomych w egzotycznych krajach?

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Libii!

Jak nadać paczkę do Libii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Libii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Libii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Libii

Libia jest rzadkim wyborem wśród turystów. Nie dlatego, że nic ciekawego tam nie ma. Spowodowane jest to ograniczeniami wizowymi Libii. Jedynym sposobem aby podróżować po tym kraju jest posiadanie wizy turystycznej – wtedy podróż odbywa się w całości z przewodnikiem libijskim, lub posiadając wizę biznesową – wydawaną na zaproszenie libijskiej firmy. A jest co zwiedzać. Od starożytnych miast, przez pagórki i góry, aż po Saharę, która obejmuje ponad 95% powierzchni kraju. Zaznaczyć trzeba, że ta część Sahary uważana jest za jedną z najbezpieczniejszych i najlepszych dla turystów.

Mało kto wie, ale ponad 80 tysięcy Libijczyków studiowało w Polsce.

Dlatego też, dużo osób wysyła paczki do tego kraju. Chcą nadać paczkę do Libii musimy przygotować się na wysoką cenę. Chyba, że się skorzysta z usług GlobKuriera. Ceny przesyłek do Libii w naszym serwisie zaczynają się już od 300 złotych.

Transport paczki do Libii

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Libii transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Trypolis. Obsługujemy cały obszar Libii.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. Napisz na doręczenia: terminowe (at) globkurier.pl

 

 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Libii