Paczki i przesyłki do Korei Południowej

Paczka do Korei Południowej, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Korei Południowej do Polski i z Polski do Korei Południowej!

Jak nadać paczkę do Korei Południowej?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Korei Południowej, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Korei Południowej.

Do Korei Południowej wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Korea Południowa

Korea Południowa to jeden z najbardziej rozwiniętych krajów świata. Na każdym kroku można znaleźć tam nowinki technologiczne, nowe gadgety czy urządzenia. Wiele światowych firm ma tam swoje fabryk – na przykład Samsung, LG czy Hyundai. Wiele koreańskich firm w ostatnim czasie – po przemianie ustrojowej – otworzyło swoje fabryki w Polsce. Stosunki gospodarcze polsko – koreańskie są w coraz lepszej kondycji, więc coraz więcej polskich firm współpracuje z koreańskimi. Często wynika z tego zapotrzebowanie na wysłanie przesyłki do Korei Południowej. Niestety, kraj ten leży bardzo daleko, a jedyną granicą lądową jest ta z Koreą Północną, co znacznie utrudnia transport. Cena wysyłki jest zwykle bardzo duża, co wiąże się z niechęcią wśród Polaków do wysyłania. Ale nie trzeba z tego rezygnować. GlobKurier.pl dzięki współpracy z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie jest w stanie obniżyć cenę wysyłki do minimum, przy zachowaniu krótkiego czasu dostawy oraz wysokiej jakości obsługi.

Transport przesyłki do Korei Południowej

Jak zostało już wspomniane, jedyną granicę lądową Korea Południowa dzieli z Koreą Północną – jest to jedna z najniebezpieczniejszych granic na świecie. Transport przez tę granicę jest praktycznie zerowy, co wiąże się z niemożliwością użycia przesyłki drogą lądową podczas wysyłki paczki do Korei Południowej. Między innymi dlatego przesyłki są zwykle takie drogie, gdyż trzeba użyć transportu lotniczego. Można też użyć transportu morskiego, lecz jest to opłacalne tylko przy bardzo dużych wysyłkach – wynajęcie kilku kontenerów na statku. Dlatego my preferujemy tylko transport lotniczy, dzięki któremu wyślesz mniejszą przesyłkę nie nadwyrężając niepotrzebnie portfela.

Paczki i przesyłki do Seulu stolicy Korei Południowej

Kurier do Korei Południowej

Wiele światowych firm ma tam swoje fabryk – na przykład Samsung, LG czy Hyundai. Coraz więcej polskich firm współpracuje z koreańskimi. Często wynika z tego zapotrzebowanie na wysłanie przesyłki do Korei Południowej. Jeśli interesują Państwa przesyłki kurierskie do Republiki Korei, zarówno w celach firmowych jak i prywatnych, to oświadczamy całkowitą gwarancję konkurencyjnej ceny oraz rzetelności, szczególnie biorąc pod uwagę skomplikowaną sytuację geo-polityczną tego rozwiniętego kraju. Oferujemy wysyłkę międzynarodową, która odbywa się transportem lotniczym lub morskim i pozwala na dostarczenie paczki do Korei Południowej już w ciągu kilku dni roboczych. Poniżej prezentujemy więcej szczegółów na temat dostępnych u nas warunków oraz wymaganych dokumentów celnych przy wysyłce do tego kraju. Oferujemy przesyłki na cały teren Korei Południowej.

Ubezpiecz swoją paczkę do Korei Południowej

Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych, rozwiniętych firm, bankowości oraz dużej wartości wysyłanych przesyłek, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Śledzenie paczki do Korei Południowej

Przesyłka do Korei Południowej ze względu na swoją wartość oraz dystans trasy jest odpowiednio nadzorowana ze względu na utrudniony dostęp do tego kraju. Udostępniamy jako GlobKurier możliwość śledzenia przesyłek zagranicznych on-line oraz w postaci SMS. Śledzenie online pozwala zminimalizować fakt jej zaginięcia w systemie logistycznym, co mając na uwadze długi dystans jest wymagane. Jednocześnie będą Państwo na bieżąco informowani, kiedy paczka do Korei Południowej znajdzie się w docelowym miejscu. Współpracujemy z zaufanymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji na rynku takimi jak: UPS, FedEx czy TNT.

Cena paczka do Korei Południowej

Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Po pierwsze należy ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. Następnym czynnikiem wpływającym na koszt transportu przesyłki jest sposób jej nadania. Paczka do Korei Południowej jest wysyłana wyłącznie drogą frachtową oraz lotniczą. W przypadku pojawienia się wątpliwości chętnie pomożemy z wyceną.

Uważaj, są pewnych towarów lepiej nie wysyłać w przesyłce do Korei Południowej

W przypadku paczek do Korei Południowej należy bezwzględnie pamiętać o tym, że zakazane jest umieszczanie w nich jakichkolwiek produktów rolnych oraz spożywczych. Oczywiście zakazane są także takie produkty, jak broń, amunicja, narkotyki, materiały wybuchowe, trucizny, materiały łatwopalne itp. Jeśli natomiast ktoś chce wwieźć na teren tego dalekiego państwa lekarstwa, zwierzęta, rośliny, gotówkę, alkohol czy wyroby tytoniowe, to może to zrobić tylko pod ściśle określonymi warunkami. Aby wyjaśnić kwestie związane z zapakowaniem przesyłki oraz dodatkowymi wątpliwościami – zapraszamy do kontaktu.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Korei Południowej