Paczki i przesyłki do Korei Południowej

Przesyłki kurierskie Polska – Korea Południowa

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Korei Południowej do Polski i z Polski do Korei Południowej!

Jak nadać paczkę do Korei Południowej?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Korei Południowej, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Korei Południowej.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Korea Południowa to jeden z najbardziej rozwiniętych krajów świata. Na każdym kroku można znaleźć tam nowinki technologiczne, nowe gadgety czy urządzenia. Wiele światowych firm ma tam swoje fabryk – na przykład Samsung, LG czy Hyundai. Wiele koreańskich firm w ostatnim czasie – po przemianie ustrojowej – otworzyło swoje fabryki w Polsce. Stosunki gospodarcze polsko-koreańskie są w coraz lepszej kondycji, więc coraz więcej polskich firm współpracuje z koreańskimi. Często wynika z tego zapotrzebowanie na wysłanie przesyłki do Korei Południowej. Niestety, kraj ten leży bardzo daleko, a jedyną granicą lądową jest ta z Koreą Północną, co znacznie utrudnia transport. Cena wysyłki jest zwykle bardzo duża, co wiąże się z niechęcią wśród Polaków do wysyłania. Ale nie trzeba z tego rezygnować. GlobKurier.pl dzięki współpracy z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie jest w stanie obniżyć cenę wysyłki do minimum, przy zachowaniu krótkiego czasu dostawy oraz wysokiej jakości obsługi.

Paczki i przesyłki do Seulu stolicy Korei Południowej

Jak przesyłka będzie transportowana?

Jak zostało już wspomniane, jedyną granicę lądową Korea Południowa dzieli z Koreą Północną – jest to jedna z najniebezpieczniejszych granic na świecie. Transport przez tę granicę jest praktycznie zerowy, co wiąże się z niemożliwością użycia przesyłki drogą lądową podczas wysyłki paczki do Korei Południowej. Między innymi dlatego przesyłki są zwykle takie drogie, gdyż trzeba użyć transportu lotniczego. Można też użyć transportu morskiego, lecz jest to opłacalne tylko przy bardzo dużych wysyłkach – wynajęcie kilku kontenerów na statku. Dlatego my preferujemy tylko transport lotniczy, dzięki któremu wyślesz mniejszą przesyłkę nie nadwyrężając niepotrzebnie portfela.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Korei Południowej