Paczki i przesyłki do Kolumbii

Przesyłki kurierskie Polska – Kolumbia

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Kolumbii do Polski i z Polski do Kolumbii!

Jak nadać paczkę do Kolumbii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Kolumbii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Kolumbii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Kolumbia zawdzięcza swoją nazwę Krzysztofowi Kolumbowi. Jest to kraj piękny, pełen pomocnych mieszkańców, pięknych kobiet, lecz także kraj niebezpieczny. Kartele narkotykowe, bojówki partyzanckie, zwierzęta w dżungli – z tych powodów lepiej nie opuszczać samemu miejscowości turystycznych. Kolumbijczycy są gorliwymi katolikami i kibicami piłki nożnej, te dwie rzeczy są dla każdego mieszkańca najważniejsze. W Kolumbii znajdziemy piękne plaże, łagodne góry, lasy równikowe, sawanny a nawet pustynie, przez co jest to ciekawy kraj dla turystów, choć nie wszyscy mają odwagę tu przyjechać.

Miasta w Kolumbii są dość regularnie rozmieszczone – średnio co 40 – 50 km wjeżdża się do kolejnego miasta. Z tego też powodu, podróżowanie po kraju jest znacznie ułatwione. Dzięki temu Globkurier jest w stanie obniżyć ceny przesyłek do Kolumbii do minimum – ceny zaczynają się już od niecałych trzystu złotych.

Paczki i przesyłki do Bogoty stolicy Kolumbii

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Kolumbii transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Bogota. Obsługujemy cały obszar Kolumbii.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Kolumbii