Paczki i przesyłki do Kazachstanu

Przesyłki kurierskie Polska – Kazachstan

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Kazachstanu do Polski i z Polski do Kazachstanu!

Jak nadać paczkę do Kazachstanu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Kazachstanu, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Kazachstanu.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Kazachstan jest coraz częściej odwiedzanym krajem przez turystów. Co prawda wciąż nie jest bardzo popularny, ale z roku na rok jest coraz lepiej, coraz więcej turystów przyjeżdża na wakacje. Mimo powszechnej opinii, jest to bardzo piękny kraj, wart odwiedzenia. Gospodarczo Kazachstan nie jest zbyt pociągający – PKB jest na poziomie Rumunii. Mimo to i tam Polacy mają swoich współpracowników. Wiąże się to czasami z koniecznością wysłania czegoś do Kazachstanu. Wiąże się to z wysokimi kosztami, więc niewiele osób się na to decyduje. Na szczęście jest GlobKurier.pl – firma transportowa współpracująca z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie. Dzięki nam wyślesz przesyłkę do Kazachstanu szybko, bezpiecznie oraz tanio.

Od czego zależy cena przesyłki?

Wszystko zależy od wagi i rozmiarów paczki. Różnice mogą być diametralne – niekiedy wystarczy zamienić miejscami szerokość i długość a cena zmieni się o złotych. Jest to spowodowane wymaganiami poszczególnych przewoźników. Podczas wyceny przesyłki na naszej stronie, gdy zaistnieje taka sytuacja, zostanie wyświetlony odpowiedni komunikat.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Kazachstanu transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to: 

  • przesyłki do Astana
  • przesyłki do Ałma Aty
  • przesyłki do Karaganda

Obsługujemy cały obszar Kazachstanu.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Kazachstanu