Paczki i przesyłki do Kataru

Paczka do Kataru, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Kataru do Polski i z Polski do Kataru!

Jak nadać paczkę do Kataru?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Kataru, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Kataru.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Kataru

Katar to obecnie jeden z najbogatszych oraz najbezpieczniejszych krajów nie tylko muzułmańskich ale i świata. Ten mały kraj utrzymuje się z wydobycia ropy naftowej, której złoża są bardzo bogate na tym terenie. Prawo Kataru opiera się na religii Islamu. Należy zatem zachować ostrożność i powściągliwość przebywając w tym kraju. Mimo, że aktualnie nie jest to zbyt popularny kierunek dla turystów, może się to niedługo zmienić. Stać się tak może dzięki Mistrzostwom Świata w piłce ręcznej mężczyzn z 2015 roku oraz planowanych na rok 2022 Mistrzostwach Świata w piłce nożnej.

Paczka do Kataru z GlobKurier.pl

Można więc przypuszczać, że niedługo częściej zdarzy się potrzeba wysłania przesyłki do Kataru niż dotychczas, zatem Nasza oferta powinna być szczególnie interesująca. Współpracujemy z wieloma największymi światowymi firmami kurierskimi, dzięki czemu możemy zapewnić najtańsze możliwe ceny przesyłek. GlobKurier także przewiduje czas dostawy od 2 do 5 dni roboczych (w Katarze dniami wolnymi od pracy są piątek i sobota).

Uwaga!

W czas dostawy nie został wliczony czas odprawy celnej, który może wydłużyć okres dostawy.

Transport paczki do Kataru

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Kataru transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Ad-Dauha. Obsługujemy cały obszar Kataru.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Kataru