Paczki i przesyłki do Kamerunu

Paczka do Kamerunu, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Kamerunu do Polski i z Polski do Kamerunu!

Jak nadać paczkę do Kamerunu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Kamerunu, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Kamerunu.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Jak zapakować paczkę do Kamerunu?

Wszystkie elementy przesyłki powinny być owinięte folią bąbelkową w celu zabezpieczenia. Elementy najlepiej włożyć do prostokątnego kartonu, a puste miejsca wypełnić styropianem, papierem lub także folią bąbelkową. Tak przygotowany karton najlepiej owinąć folią typu stretch. Następnie nakleić list przewozowy i czekać na przyjazd kuriera. Gdy przesyłamy elementy kruche, warto nakleić oznaczenia „Uwaga szkło” oraz „Nie rzucać”, a także zaznaczyć gdzie jest góra, dół i boki przesyłki. Niestety naklejenie tych oznaczeń skutkuje zaliczeniem paczki jako niestandardowej – przez konieczność ręcznego sortowania, co wiąże się z dodatkowymi kosztami.
Paczki i przesyłki do Jaunde stolicy Kamerunu

Transport przesyłki do Kamerunu


Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Kamerunu transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Jaunde. Obsługujemy cały obszar Kamerunu.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Kamerunu