Paczka do Kambodży, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Kambodży do Polski i z Polski do Kambodży!

Jak nadać paczkę do Kambodży?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Kambodży, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Kambodży.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Paczki do Kambodży

Kambodża to kolejny biedny kraj w tej części świata. Pozostałości po wojnie domowej oraz okupacji wietnamskiej są tu łatwo zauważalne – duża część kraju wciąż pozostaje zaminowana, przez co niebezpiecznie jest chodzić gdziekolwiek bez miejscowego przewodnika. Mimo burzliwej historii i wszechobecnej biedy, mieszkańcy są uczciwi wobec siebie wzajemnie oraz turystów. Zawsze pomogą, zaproszą na herbatę czy chętnie porozmawiają.

Cena paczki do Kambodży

Cena przesyłki do Kambodży jest wysoka. To odległy kraj, do którego paczki są rzadkością. Infrastruktura drogowa poza głównymi miastami praktycznie nie istnieje, a mapy nie są zbyt dokładne i aktualne, co skutecznie podnosi ceny kurierów. GlobKurier wychodzi na przeciw tym nielicznym klientom, którzy chcą wysłać paczkę do Kambodży. Dzięki umowom z największymi firmami kurierskimi na świecie, możemy zaproponować ceny przesyłek do Kambodży już od niecałych trzystu złotych. 

Paczki i przesyłki do Phnom Penh

Transport przesyłki do Kambodży

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Kambodży transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Phnom Penh. 
Obsługujemy cały obszar Kambodży.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Kambodży