Paczki i przesyłki do Jemenu

Paczka do Jemenu, przesyłki kurierskie z Polski 

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Jemenu do Polski i z Polski do Jemenu!

Jak nadać paczkę do Jemenu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Jemenu, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, , FedEx czy SUUS.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Jemenu.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Paczka do Jemenu

Jemen – pustynne państwo na półwyspie Arabskim. To miejsce, gdzie będąc na wakacjach możemy nie spotkać nawet żadnego turysty. Mało osób przyjeżdża tutaj, choć na prawdę warto. Mieszkańcy Jemenu są bardzo pomocni turystom i zawsze się cieszą gdy z nimi spróbujemy porozmawiać. Mimo, że to kraj arabski, większość młodych posługuje się dobrze językiem angielskim. Jemen jako państwo islamskie, ma prawa podporządkowane religii. Do póki nie łamiemy prawa, każdy z mieszkańców nam chętnie pomoże.

Przesyłki kurierskie do Jemenu z GlobKurier.pl

GlobKurier zapewnia tani, szybki oraz bezpieczny transport przesyłek o Jemenu. Współpracujemy z największymi przewoźnikami na świecie, daje nam to możliwość zminimalizowania ceny. Paczki dochodzą do Jemenu już w 2 do 5 dni, choć czas ten może się wydłużyć przez kontrolę celną, na czas której wpływu nie mamy. Przesyłki są dobrze zabezpieczone i o ile klienci zastosują się do zwykłych zaleceń pakowania paczek, nic nie powinno się stać.

Paczki i przesyłki do Sany stolicy Jemenu

Transport do Jemenu

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Jemenu transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Sana. Obsługujemy cały obszar Jemenu.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Jemenu