Paczki i przesyłki do Japonii

Przesyłki kurierskie Polska – Japonia

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Japonii do Polski i z Polski do Japonii!

Jak nadać paczkę do Japonii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Japonia, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Japonia.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Japonii nie trzeba nikomu przedstawiać. Naród honorowych Samurajów. Kraj w którym wysoka technologia miesza się z naturą. Oprócz wielu miast które warto zwiedzić, takich jak Tokio, Nagasaki czy Kioto, warto zagłębić się w przyrodę Japonii. Wyspa Yakushima to wciąż dziki obszar, w którym można spotkać wiele egzotycznych stworzeń. Za to będąc w Kagoshimie mamy wspaniały widok na wciąż aktywny wulkan Sakurajima. Dla Polaków szczególnie interesującym miastem jest Sapporo, gdzie znajduje się skocznia narciarska Okurayama – rekordzistami na niej zostali między innymi Wojciech Fortuna (1972 rok) oraz niedawno Kamil Stoch (2015 rok). Będąc w którymś większym mieście, Tokio, Osace czy Jokohamie, warto pochodzić po różnych restauracjach i spróbować typowo japońskiego jedzenia – sushi, ramen, onigiri czy inne.

Gospodarka Japonii to jedna z najważniejszych gospodarek świata. Technologiczne nowinki zalewają nasze sklepy. Często też wolimy zamówić coś prosto z Japonii niż kupować w polskim sklepie. Niestety przesyłka z Japonii do Polski jest droga. Lecz nie zawsze. GlobKurier.pl dzięki współpracy z największymi przewoźnikami jest w stanie obniżyć ceny przesyłki do minimum, jednocześnie zachowując najwyższą jakość przesyłki.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Japonii transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to: 

  • przesyłki do Tokio
  • przesyłki do Jokohama
  • przesyłki do Osaka
  • przesyłki do Nagoja

Obsługujemy cały obszar Japonii.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Japonii