Paczki i przesyłki do Japonii

Paczka do Japonii, przesyłki kurierskie z Polski.

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Japonii do Polski i z Polski do Japonii!

Jak nadać paczkę do Japonii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Japonia, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Japonia.

Do Japonii wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Przesyłki kurierskie do Japonii

Japonii nie trzeba nikomu przedstawiać. Naród honorowych Samurajów. Kraj w którym wysoka technologia miesza się z naturą. Oprócz wielu miast które warto zwiedzić, takich jak Tokio, Nagasaki czy Kioto, warto zagłębić się w przyrodę Japonii. Wyspa Yakushima to wciąż dziki obszar, w którym można spotkać wiele egzotycznych stworzeń. Za to będąc w Kagoshimie mamy wspaniały widok na wciąż aktywny wulkan Sakurajima. Dla Polaków szczególnie interesującym miastem jest Sapporo, gdzie znajduje się skocznia narciarska Okurayama – rekordzistami na niej zostali między innymi Wojciech Fortuna (1972 rok) oraz niedawno Kamil Stoch (2015 rok). Będąc w którymś większym mieście, Tokio, Osace czy Jokohamie, warto pochodzić po różnych restauracjach i spróbować typowo japońskiego jedzenia – sushi, ramen, onigiri czy inne.

Wysyłka do Japonii

Gospodarka Japonii to jedna z najważniejszych gospodarek świata. Technologiczne nowinki zalewają nasze sklepy. Często też wolimy zamówić coś prosto z Japonii niż kupować w polskim sklepie. Niestety przesyłka z Japonii do Polski jest droga. Lecz nie zawsze. GlobKurier.pl dzięki współpracy z największymi przewoźnikami jest w stanie obniżyć ceny przesyłki do minimum, jednocześnie zachowując najwyższą jakość przesyłki.

Kurier do Japonii

Japonia jest krajem o specyficznej lokalizacji oraz dużej odległości od Polski. Mimo tego, pytanie „jak wysłać przesyłkę do Japonii” staje się coraz popularniejsze. Nie bez powodu, aby wysłać docelowa paczkę do Japonii, coraz więcej osób wybiera w tym celu usługi kurierskie. Oferujemy Państwu usługę wysyłki przesyłek do Tokio, Jokohamy, Osaki oraz Nagoi. Mamy możliwość wysyłek expressowych, szybkich, priorytetowych oraz paletowych na cały teren Japonii.

Ubezpieczenie przesyłki do Japonii

Biorąc pod uwagę wspomnianą odległość pomiędzy państwami, zapraszamy do rozpatrzenia dodatkowej gwarancji – ubezpieczenia przesyłki do Japonii. Cena ubezpieczenia jest zależna od rodzaju oraz wyceny paczki, gwarantuje ona zwrócenie kosztów w przypadku udokumentowanego uszkodzenia jak i również zgubienia przesyłki.

Czego nie można wysyłać w przesyłce do Japonii?

Poza przedmiotami zdecydowanie zakazanymi do transportu (materiały wybuchowe, narkotyki, broń, dzieła sztuki) istnieje również szereg wymagań dotyczących tych, które wysyłać można. Wszystkie one muszą spełniać odpowiednie normy oraz być specjalistycznie opakowane – przykładowo baterie litowe, biżuteria, perfumy, kawa oraz materiały tekstylne. Konieczne jest w tym przypadku zapoznanie się dokładnie z procedurą, by uniknąć grzywny oraz opóźnień w dostarczeniu przesyłki.

Jako że Japonię od Polski dzielą tysiące kilometrów, paczka do Japonii musi przebyć odległość podobną do paczek wysyłanych na przykład do Stanów Zjednoczonych. Z tych względów umożliwiamy Państwu możliwość internetowego śledzenia przesyłki do Japonii. Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, TNT, FedEx, co gwarantuje dotarcie paczki do Japonii.

Ile kosztuje przesyłka do Japonii?

Kwestie wyceny przesyłki do Japonii są oczywiście zależne od gabarytów oraz rodzaju paczki. Warto w ramach wyceny wcześniej dokonać pomiarów pakunku oraz scharakteryzować przesyłkę. Zapraszamy do skorzystania z opcji szybkiej wyceny, a w ramach wątpliwości jesteśmy dostępni internetowo oraz telefonicznie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Japonii