Paczki i przesyłki do Indii

Przesyłki kurierskie Polska – Indie

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Indii!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Indii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Indii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Indii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 
Indie to kraj, który leży w Azji Południowej, jego powierzchnia zajmuje większość subkontynentu indyjskiego. Państwo to głównie kojarzone jest z sari, curry czy też filmami Bollywood. Indie charakteryzują się różnorodnością, której nie da się opisać jednym słowem. Jest to mieszanina kolorów, dźwięków, zapachów i smaków. Kraj ten cechuje się z jednej strony skrajną biedą a z drugiej olbrzymim bogactwem. 
 
Na drogach panuje istne wariactwo, wszystkie możliwe pojazdy takie jak autobusy, samochody, skutery, itd. poruszają się według tylko sobie znanych zasad. Dlatego też aby przesyłać przesyłkę do Indii warto rozważyć skorzystanie z usług doświadczonych firm kurierskich. Przesyłka jest wtedy ubezpieczona i nie trzeba się martwić tym co się z nią aktualnie dzieje. Nasza firma pomoże Ci przejść przez cały proces wyceny i nadania przesyłki a firma zadba o całą resztę.

Jeżeli regularnie wysyłasz przesyłki za granicę, oczywiście możesz negocjować stawki przesyłek kurierskich. 


Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Indii transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to: 

  • przesyłki do Mumbaj
  • przesyłki do Nowe Delhi
  • przesyłki do Banglalore
  • przesyłki do Kolkata

Obsługujemy cały obszar Indii.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Indii