Paczki i przesyłki do Indii

Paczka do Indii, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Indii!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Indii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Indii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Indii.

Do Indii wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Indii

Indie to kraj, który leży w Azji Południowej, jego powierzchnia zajmuje większość subkontynentu indyjskiego. Państwo to głównie kojarzone jest z sari, curry czy też filmami Bollywood. Indie charakteryzują się różnorodnością, której nie da się opisać jednym słowem. Jest to mieszanina kolorów, dźwięków, zapachów i smaków. Kraj ten cechuje się z jednej strony skrajną biedą a z drugiej olbrzymim bogactwem.
Na drogach panuje istne wariactwo, wszystkie możliwe pojazdy takie jak autobusy, samochody, skutery, itd. poruszają się według tylko sobie znanych zasad. Dlatego też aby przesyłać przesyłkę do Indii warto rozważyć skorzystanie z usług doświadczonych firm kurierskich. Przesyłka jest wtedy ubezpieczona i nie trzeba się martwić tym co się z nią aktualnie dzieje. Nasza firma pomoże Ci przejść przez cały proces wyceny i nadania przesyłki a firma zadba o całą resztę.
Paczki i przesyłki do Indii

Kurier do Indii

Przesyłka do Indii w pierwszym wrażeniu wydaje się kwestią skomplikowaną oraz drogą przez fakt dużej odległości od Polski. Indie zajmują większość powierzchni subkontynentu indyjskiego oraz są bardzo zyskownym partnerem w relacjach biznesowych. Dzięki GlobKurier mogą Państwo wysłać paczkę w bezpieczny oraz jak na taką długą trasę wyjątkowo szybki transport przesyłki do Indii. Kurier do Indii dotrze w każde miejsce na terenie kraju, a główne miejsce wysyłki paczki to Mumbaj, Nowe Delhi, Banglalore i Kolkata.

Śledzenie paczki do Indii

Biorąc pod uwagę odległość, jaką musi przebyć paczka do Indii, zarówno drogą lądową jak i lotniczą, jesteśmy zobowiązani, jako GlobKurier udostępnić możliwość śledzenia paczki on-line oraz w postaci SMS. Wprowadzony przez nas system oraz ciągle pracujące biuro obsługi klienta gwarantujemy kompletny nadzór nad statusem przesyłki, od wysłania aż do odebrania przesyłki przez adresata. Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, TNT, FedEx, co gwarantuje dotarcie paczki do Indii.

Ubezpiecz swoją przesyłkę do Indii

Ze względu na klientów używających usług kurierskich w ramach kontaktów biznesowych, biorąc pod uwagę dystans oraz wartość przesyłki zapraszamy do rozważenia propozycji dodatkowego ubezpieczenia przesyłki do Indii. Opłata za takie ubezpieczenie jest zależna od wartości paczki. Ubezpieczenie zapewnia gwarancję, iż w przypadku zniszczenia lub zagubienia przesyłki zostanie Państwu wypłacona rekompensata. 

Od czego zależy cena przesyłki do Indii?

Bardzo ciężko jest jednoznacznie określić, jakie koszty poniosą Państwo jako klient. Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Po pierwsze należy ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. Następnym czynnikiem wpływającym na koszt transportu przesyłki jest sposób jej nadania. W przypadku pojawienia się wątpliwości chętnie pomożemy z wyceną oraz doradzimy jak zapakować przesyłkę w jak najbardziej optymalny sposób.

Czego nie należy wysyłać?

Indie zakazują wysyłania w towarów takich jak: aparaty radiowe, sztuczne perły, jedwab i perfumy. Ponadto należy stosować się do regulaminu naszej firmy. Zabrania on wysyłania wszelkiego rodzaju materiałów niebezpiecznych – od broni po substancje łatwopalne.. Dodatkowo nie należy umieszczać w paczkach zwierząt, alkoholu, papierosów, roślin czy wartościowych przedmiotów. 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Indii