Paczki i przesyłki do Hongkongu

Paczka do Hongkongu, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Hongkongu!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Hongkongu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Hongkongu, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Hongkongu.

Do Hongkongu wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierski do Hongkong

Hongkong to najczęściej odwiedzane przez turystów miasto w Chinach. Jest jednostką autonomiczną. Jest to miasto wielonarodowościowe – mieszkają tu przedstawiciele praktycznie każdego narodu. Turystów przyciąga tutaj niezwykła architektura oraz nowoczesność – na każdym kroku nowinki elektroniczne, nowoczesne gadgety oraz sprzęty RTV. Oprócz turystów, Hongkong przyciąga również inwestorów i firmy zagraniczne – jest to raj podatkowy. Funkcjonuje tu ogrom różnych firm, co daje pole do popisu naszym rodzimym firmom w szukaniu kontrahentów. Gdy już nawiąże się współpraca, lub gdy jakaś firma otworzy swój oddział w Hongkongu, często pokazuje się, że trzeba by wysłać paczkę czy paletę do naszych współpracowników. Niestety, jest to zazwyczaj ogromny koszt na który mało kto się decyduje. Ale już nie musisz unikać tego obowiązku! Dzięki GlobKurier.pl wyślesz przesyłkę do Hongkongu szybko, bezpiecznie i w bardzo niskiej cenie. Nie czekaj!

Paczka do Hongkongu

Często ma miejsce sytuacja, gdy przesyłka do Hongkongu to zwyczajna konieczność. Dzięki GlobKurier mogą Państwo wysłać paczkę w bezpieczny oraz szybki sposób. Zapewniamy transport morski oraz lotniczy. Mamy możliwość doręczeń paczki do Hongkongu w sposób expresowy, szybki i priorytetowy na następny dzień. Obsługujemy cały obszar Hongkongu.

Paczki i przesyłki do Hongkongu

Ile trwa dostawa paczki do Hongkongu?

Poprzez nasz serwis wyślesz paczkę do Hongkongu jedynie drogą lotniczą – w przypadku tak dalekich wysyłek jest to najtańszy możliwy wybór, a także najbezpieczniejszy. Czas dostawy wynosi tylko od 2 do 4 dni, lecz może przedłużyć się o czas odprawy celnej.

Status przesyłki do Hongkongu

Udostępniamy Państwu możliwość śledzenia paczki on-line oraz w postaci SMS. Jednocześnie będą Państwo na bieżąco informowani, kiedy dana paczka czy korespondencja znajdzie się w docelowym miejscu. Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS,  FedEx, TNT.

Paczka do Hongkongu a ubezpieczenie

Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych, rozwiniętych firm w przemyśle usługowym, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Koszt paczki do Hongkongu

Usługi kurierskie to alternatywa usług pocztowych. W obu tych przypadkach nie można jednoznacznie określić, jakie koszty poniosą Państwo jako klient. Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Po pierwsze należy ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. Następnym czynnikiem wpływającym na koszt transportu przesyłki jest sposób jej nadania. W przypadku pojawienia się wątpliwości chętnie pomożemy z wyceną paczki do Hongkongu.

Co nie może się znaleźć w przesyłce do Hongkongu?

Za naszym pośrednictwem nie wolno wysyłać substancji i materiałów niebezpiecznych, w tym rtęci, kwasu, petard, broni czy sprzętu wojskowego. Ponadto nie wolno umieszczać w przesyłce alkoholu, papierosów, żywności z krótkim terminem przydatności czy szczątków ludzkich. Aby rozwiać jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Hongkongu