Paczki i przesyłki do Hongkongu

Przesyłki kurierskie Polska – Hongkong

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Hongkongu!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Hongkongu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Hongkongu, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Hongkongu.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Hongkong to najczęściej odwiedzane przez turystów miasto w Chinach. Jest jednostką autonomiczną. Jest to miasto wielonarodowościowe – mieszkają tu przedstawiciele praktycznie każdego narodu. Turystów przyciąga tutaj niezwykła architektura oraz nowoczesność – na każdym kroku nowinki elektroniczne, nowoczesne gadgety oraz sprzęty RTV. Oprócz turystów, Hongkong przyciąga również inwestorów i firmy zagraniczne – jest to raj podatkowy. Funkcjonuje tu ogrom różnych firm, co daje pole do popisu naszym rodzimym firmom w szukaniu kontrahentów. Gdy już nawiąże się współpraca, lub gdy jakaś firma otworzy swój oddział w Hongkongu, często pokazuje sie, że trzeba by wysłać paczkę czy paletę do naszych współpracowników. Niestety, jest to zazwyczaj ogromny koszt na który mało kto się decyduje. Ale już nie musisz unikać tego obowiązku! Dzięki GlobKurier.pl wyślesz przesyłkę do Hongkongu szybko, bezpiecznie i w bardzo niskiej cenie. Nie czekaj!

Paczki i przesyłki do Hongkongu

Ile trwa dostawa?

Poprzez nasz serwis wyślesz paczkę do Hongkongu jedynie drogą lotniczą – w przypadku tak dalekich wysyłek jest to najtańszy możliwy wybór, a także najbezpieczniejszy. Czas dostawy wynosi tylko od 2 do 4 dni, lecz może przedłużyć się o czas odprawy celnej.


Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Hongkongu transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Hongkong. Obsługujemy cały obszar Hongkongu.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Hongkongu