Paczki i przesyłki do Hondurasu

Przesyłki kurierskie Polska – Honduras

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Hondurasu!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Hondurasu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Hondurasu, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Hondurasu.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Honduras jest rzadko wybieranym kierunkiem turystycznym, choć przemysł turystyczny rozwija się bardzo szybko. Wybrzeże morza Karaibskiego pełne jest pięknych, egzotycznych plaż. Dzika dżungla przyciąga również poszukiwaczy przygód. Hodowane są tutaj głównie kawę oraz banany.

Cena paczek do Hondurasu w serwisie GlobKurier zaczynają się już od niecałych trzystu złotych. Tak niskie ceny mogliśmy osiągnąć dzięki współpracy z największymi przewoźnikami na całym świecie.
Paczki i przesyłki do Hondurasu Copan

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Hondurasu transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Tegucigalpa. Obsługujemy cały obszar Hondurasu.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Hondurasu