paczki i przesyłki do Holandii

Przesyłki kurierskie Polska – Holandia

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Holandii!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Holandii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Holandii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Holandii.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Holandii

Transport drogowy
Transport lotniczy

Przesyłki międzynarodowe – Holandia – Lądowe

Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE 45,4345,4356,2567,0080,5593,55130,47147,03162,04177,03
Czas doręczenia wynosi 3-5 dni
PRZESYŁKI IMPORTOWE96,7696,76101,52105,21128,69144,62160,07177,45193,86210,28
Czas doręczenia wynosi 3-5 dni

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Bardzo ważnym aspektem, który należy rozważyć przed wysłaniem paczki jest wybór firmy kurierskiej i przewoźnika, ponieważ to oni będą odpowiedzialni za przesyłkę. Bardzo duże znaczenie ma również opakowanie, w którym chcemy wysłać produkt. W przypadku gdy przesyłka będzie miała niestandardowe gabaryty, wówczas koszty usługi będą większe. Dlatego też wato korzystać z firmowych opakowań, gdyż mają one odpowiednie wymiary.

Kolejnym ważnym elementem jest list przewozowy. Wypisując go należy podać prawidłowe wymiary i wagę. Parametry te zostaną zweryfikowane w firmie i w przypadku gdy będą różniły się od rzeczywistych Klient będzie zmuszony dopłacić lub zapłacić karę za podanie błędnych danych.

Istotne jest również to, czy chcemy wysłać przesyłkę ekonomiczną lub też ekspresową. Te drugie dochodzą do odbiorcy już następnego dnia, lecz są droższe od zwykłej przesyłki ekonomicznej.

Paczki i przesyłki do Amsterdamu stolicy Holandii

Holandia, oprócz walorów turystycznych, to również jedno z najbogatszych państw Unii Europejskiej. Wielu Polaków zdecydowało się wyjechać tam do pracy, zostawiając w kraju swoje rodziny. Zastanawiasz się, co możesz wysłać w paczce do/z  Holandii ? Skontaktuj się z  GlobKurier. Przesyłki wysyłane z GlobKuriem to najlepsze rozwiązanie. Nie czekaj, wyślij paczkę do Holandii już dziś!

Przepisy celne

Holandia to państwo, którego zasady prawne nie odbiegają od reszty krajów Unii Europejskiej. Tak więc oznacza to, że zabronione jest przewożenie przez granicę Holandii produktów takich jak: narkotyki, broń, amunicja, substancje psychotropowe, substancje zagrażające życiu (wybuchowe, łatwopalne, trujące). Istnieją także przepisy dotyczące ograniczeń. Takim przepisom podlegają produkty takie jak: wyroby tytoniowe, wyroby alkoholowe, leki, rośliny, zwierzęta, perfumy czy też gotówka.

Firmy kurierskie bardzo skrupulatnie kontrolują to, czy takie przedmioty przypadkiem nie znajdują się w paczkach. Warto zapoznać się dokładnie – jeszcze przed nadaniem przesyłki – z regulaminem firmy kurierskiej. Należy pamiętać o tym, że nadanie paczki jest jednoznaczne z akceptacją tego regulaminu, a jego łamanie może spowodować wycofanie przesyłki bez możliwości zwrotu kosztów poniesionych przez nadawcę.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Holandii transportem drogowym i lotniczym. Obsługujemy cały obszar Holandii.

Główne miejsca wysyłek to: 

  • przesyłki do Amsterdam
  • przesyłki do Rotterdam
  • przesyłki do Eindhoven
  • przesyłki do Groningen

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Holandii