paczki i przesyłki do Holandii

Paczka do Holandii, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Holandii już od 40 zł!

Jak nadać paczkę do Holandii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Holandii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Holandii.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Holandii

Dla firm
Klient indywidualny

Przesyłki międzynarodowe – HOLANDIA_dla firmy

CENY NETTO BEZ OPŁATY PALIWOWEJkoperta do 0,5kg1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE
TRANSPORT DROGOWY383843455658132 148165179
Czas doręczenia wynosi 1-3 dni robocze
TRANSPORT LOTNICZY7575166240324434659727795863
Czas doręczenia wynosi 1-2 dni robocze
PRZESYŁKI IMPORTOWE
TRANSPORT DROGOWY72727490101104295310325 336
Czas doręczenia wynosi 1-3 dni robocze
TRANSPORT LOTNICZY77821822633544648389191000 1081
Czas doręczenia wynosi 1-2 dni robocze

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań!
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Holandia - wszystko, co trzeba wiedzieć o przesyłce do Holandii

Bardzo ważnym aspektem, który należy rozważyć przed wysłaniem paczki jest wybór firmy kurierskiej i przewoźnika, ponieważ to oni będą odpowiedzialni za przesyłkę. Bardzo duże znaczenie ma również opakowanie, w którym chcemy wysłać produkt. W przypadku gdy przesyłka będzie miała niestandardowe gabaryty, wówczas koszty usługi będą większe. Dlatego też wato korzystać z firmowych opakowań, gdyż mają one odpowiednie wymiary.

Kolejnym ważnym elementem jest list przewozowy. Wypisując go należy podać prawidłowe wymiary i wagę. Parametry te zostaną zweryfikowane w firmie i w przypadku gdy będą różniły się od rzeczywistych Klient będzie zmuszony dopłacić lub zapłacić karę za podanie błędnych danych.

Istotne jest również to, czy chcemy wysłać przesyłkę ekonomiczną lub też ekspresową. Te drugie dochodzą do odbiorcy już następnego dnia, lecz są droższe od zwykłej przesyłki ekonomicznej.

Wszystko, co musisz wiedzieć o wysyłce do Holandii znajdzie na naszym blogu – Jak wysłać paczkę do Holandii?

Amsterdam, stolica Holandii

Niska ceny paczki do Holandii

Holandia, oprócz walorów turystycznych, to również jedno z najbogatszych państw Unii Europejskiej, co wymusza używanie kurierów w celu budowania relacji z holenderskimi firmami. Bardzo często trudno jest znaleźć kuriera, któremu można w zaufaniu powierzyć zawartość przesyłki. Szczególnie mając na uwadze trasy biegnące przez większą liczbę państw, gdzie fracht staje się bardziej czasochłonny i skomplikowany. Takim przykładem jest trasa Polska – Holandia, którą obsługujemy, jako GlobKurier. Mimo dystansu liczącego ponad tysiąc kilometrów oferujemy konkurencyjną cenę oraz gwarantujemy bezpieczeństwo jak i skrupulatność w dostarczeniu przesyłki aż do ostatniej mili. Wysoka, jakość usług, atrakcyjne ceny i bezproblemowy proces zamówienia kuriera.

Obsługujemy cały teren Holandii poprzez transport drogowy oraz lotniczy.

Główne miejsca, do których dotrze paczka do Holandii to:

Czego nie można wysyłać w paczce do Holandii?

Paczka do Holandii nie może zawierać:
  • żywych i martwych zwierząt (takich jak psy i koty, ptaki i drób),
  • gatunków zagrożonych,
  • roślin i cebulek,
  • mięsa i przetworów z niego,
  • siana i słomy (nawet, jeśli przeznaczone są do pakowania).
Problem też będzie z bronią palną, amunicją, materiałami wybuchowych, a także materiałami pornograficznymi. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu, aby wyjaśnić szczegóły.
Firmy kurierskie bardzo skrupulatnie kontrolują to, czy takie przedmioty przypadkiem nie znajdują się w paczkach. Warto zapoznać się dokładnie – jeszcze przed nadaniem przesyłki – z regulaminem firmy kurierskiej. Należy pamiętać o tym, że nadanie paczki jest jednoznaczne z akceptacją tego regulaminu, a jego łamanie może spowodować wycofanie przesyłki bez możliwości zwrotu kosztów poniesionych przez nadawcę.

Przesyłka do Holandii ze względu na swoją wartość oraz dystans trasy jest odpowiednio nadzorowana. Udostępniamy, jako GlobKurier możliwość śledzenia paczki on-line oraz w postaci SMS. Wybrane podmioty oferują również nadzór poprzez Facebook. Śledzenie online pozwala zminimalizować fakt jej zaginięcia w systemie logistycznym. Jednocześnie będą Państwo na bieżąco informowani, kiedy paczka do Holandii znajdzie się w docelowym miejscu. Współpracujemy z zaufanymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji na rynku takimi jak: UPS, DPD czy TNT, FedEx.

Ubezpieczenie przesyłki do Holandii

Przewoźnicy, z którymi współpracujemy to starannie wyselekcjonowane firmy, które łączą z GlobKurier wspólne wartości takie jak odpowiedzialność wobec powierzonego zadania. Jest to wymagane ze względu na klientów używających usług kurierskich w ramach kontaktów biznesowych. Biorąc pod uwagę dystans oraz wartość przesyłki zapraszamy do rozważenia propozycji dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Opłata za takie ubezpieczenie jest zależna od wartości paczki. Ubezpieczenie zapewnia gwarancję, iż w przypadku zniszczenia lub zagubienia, przesyłka do Holandii zostanie opłacona z ubezpieczenia.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Holandii