paczki i przesyłki do Hiszpanii

Przesyłki kurierskie Polska – Hiszpania

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Hiszpanii!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Hiszpanii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Hiszpanii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Hiszpanii.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Hiszpanii

Transport drogowy
Transport lotniczy

Przesyłki międzynarodowe – Hiszpania- Lądowe

Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE 45,4345,4356,2567,0080,5593,55130,47147,03162,04177,03
Czas doręczenia wynosi 4-6 dni
PRZESYŁKI IMPORTOWE96,7696,76101,52105,21128,69144,62160,07177,45193,86210,28
Czas doręczenia wynosi 4-6 dni

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Hiszpania jest drugim na świecie krajem najczęściej odwiedzanym przez turystów. Część osób wybiera ten kraj ze względu na pogodę oraz piękne wybrzeża, inni wolą podróżować po ważnych dla historii Europy miejscach. Turystyka jest jedną z głównych gałęzi gospodarki w Hiszpanii, przynoszącą corocznie ogromne zyski. Najchętniej odwiedzanymi miastami są Madryt oraz Barcelona, odpowiednio stolica kraju oraz stolica regionu Katalonia. Miasta te zawdzięczają swoją atrakcyjność nie tylko bogactwem zabytków architektonicznych, ale także znanymi na cały świat klubami piłkarskimi – Real Madryt oraz FC Barcelona. Ich stadiony cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród turystów. Na uwagę w Hiszpanii także zasługuje karnawał w Kandysie oraz wielka pomidorowa bitwa – zwana Tomatina – w Walencji. 

Hiszpania jako kraj z dobrze rozwiniętą gospodarką jest atrakcyjnym kierunkiem emigracyjnym Polaków. Polonia w kraju ciągle rośnie, przez co mamy tam coraz więcej znajomych czy nawet rodzinę. Coraz więcej polskich firm nawiązuje współpracę z hiszpańskimi. Co za tym idzie – coraz więcej produktów jest transportowanych z i do Hiszpanii. Zapotrzebowanie na transport ciągle rośnie. 

Paczki i przesyłki do Madrytu stolicy Hiszpanii

GlobKurier.pl to profesjonalny operator logistyczny. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który jest w stanie odpowiedzieć na każde nurtujące klienta pytanie. Dzięki współpracy z wieloma firmami kurierskimi jesteśmy w stanie zapewnić najniższe możliwe ceny przy zachowaniu najwyższej jakości obsługi i transportu. Oprócz transportu drogowego obsługujemy transport lotniczy. Twoje tanie przesyłki kurierskie do Hiszpanii zawsze bezpiecznie dotrą na miejsce. 

Ile kosztuje przesyłka?

Usługi kurierskie to alternatywa usług pocztowych. W obu tych przypadkach nie można jednoznacznie określić, jakie koszty poniesie klient. Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Po pierwsze ustalamy czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Zdarza się, że przedmiot, który chcemy wysłać mieści się do koperty, natomiast waga jest większa niż 1 kg. Wówczas taka przesyłka jest brana pod uwagę jako paczka. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. Następnym czynnikiem wpływającym na koszt transportu przesyłki jest sposób jej nadania. Można nadać produkt standardowo czyli drogą lądową lub też priorytetem czyli drogą lotniczą. W tym drugim przypadku cena jest wyższa.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Hiszpanii transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to: 

  • przesyłki do Madryt
  • przesyłki do Barcelona
  • przesyłki do Saragossa
  • przesyłki do Sevilla

Obsługujemy cały obszar Hiszpanii.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Hiszpanii