Paczki i przesyłki do Gujany Brytyjskiej

Paczka do Gwatemali, przesyłki kurierskie z Polski 

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Gwatemali do Polski i z Polski do Gwatemali!

Jak nadać paczkę do Gwatemali

Aby dokonać wyceny paczki do i z Gwatemali, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Gwatemali.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Paczka do Gwatemali

Gwatemala to półdziki kraj, w którym blisko połowa mieszkańców to potomkowie Indian. Mimo, że kraj jest stosunkowo mały, ma bardzo zróżnicowaną geografię. Posiada dostęp do morza Karaibskiego oraz Oceanu Spokojnego. To tu znajduje się najwyższy szczyt Ameryki Środkowej – Tajumulco. Gwatemalska kuchnia jest bardzo podobna do Meksykańskiej, lecz mniej ostra i używa się w niej więcej warzyw. 

Czego nie możesz wysłać w paczce do Gwatemali?

Gwatemala nie ma dodatkowej listy przedmiotów, których nie można przesłać paczką lub wwieźć. Nie należy wysyłać tego, co zwykle – broni, narkotyków, jedzenia o krótkiej dacie przydatności do spożycia. Nie należy również wysyłać pojemników aerozolowych. Jeśli wysyłamy lekarstwa, powinny one być oryginalnie zapakowane, wraz z ulotką dotyczącą leku i najlepiej receptą.

Paczki i przesyłki do Gwatemali Tikal świątynia Majów

Transport paczki do Gwatemali

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Gwatemali transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Gwatemala. Obsługujemy cały obszar Gwatemali.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Gwatemali