Paczki i przesyłki do Gruzji

Paczka do Gruzji, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Gruzji do Polski i z Polski do Gruzji!

Jak nadać paczkę do Gruzji?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Gruzji, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Gruzji.

Do Gruzji wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Paczki i przesyłki do Gruzji

Wielu osobom Gruzja kojarzy się tylko z wojną z Rosją w ostatnim dziesięcioleciu. Tak na prawdę to kraj z bogatą historią i kulturą, pełen pięknych gór oraz wspaniałych, gościnnych ludzi. Coraz częściej odwiedzany przez turystów, Zachwyca swoją geografią każdego, komu dane jest odwiedzić kraj. Prawie każdy, kto raz był w Gruzji kiedyś do niej powróci. Kraj wart zwiedzenia, bez tłumów turystów na każdym kroku. Można tu odpocząć na łonie natury. 

Paczka do Gruzji

Ze względu na zażyłe relacje Polsko – Gruzińskie oraz zapewnienie odpowiednich nisz gospodarki międzynarodowej, Gruzja to atrakcyjne miejsce dla rozwijających się firm. Pomimo dość dużego dystansu liczącego osiem tysięcy kilometrów oraz zróżnicowanie terenu, który paczka do Gruzji musi przebyć, paczki docierają do Gruzji wyjątkowo szybko i bezpiecznie. Główne miejsce wysyłki to Tbilisi, ale ze stolicy paczka dotrze w każdy zakątek kraju.

Paczki i przesyłki do Tbilisi stolicy Gruzji

Jak spakować paczkę do Gruzji?

Aby wysłać paczkę do Gruzji wystarczy ją zapakować w karton i okleić folią.

Dlaczego karton? Odpowiedź jest prosta – aby uniknąć dodatkowych kosztów za niestandardowy kształt, oraz aby przesyłka była bezpieczniejsza. Następnie wchodzimy na GlobKurier.pl, wybieramy kraj dostawy, wpisujemy wagę, rozmiary paczki i klikamy wyceń. Wtedy mamy możliwość wyboru odpowiednią dla nas formę wysyłki. Dalej postępujemy według wskazówek. Na koniec dostajemy list przewozowy (czas po którym go otrzymamy zależy od wyboru płatności), drukujemy go i naklejamy na paczkę. Teraz czekamy aż kurier przyjedzie i odbierze paczkę – nic skomplikowanego, a oszczędzasz czas i pieniądze.

Towary zabronione w paczce do Gruzji

W Gruzji wymogi odnośnie zawartości przesyłki są zbliżone do standardów europejskich. Zabroniona jest wysyłka: materiałów propagandowych uderzających w wizerunek kraju, leków i innych preparatów medycznych, na które nie mamy pozwolenia Ministerstwa Zdrowia Gruzji, preparatów na bazie hormonów i krwiopochodnych oraz pojemników aerozolowych. Zakaz obejmuje także banknoty, monety, waluty, przedmioty wartościowe, dokumenty, biżuterię, kamienie szlachetne. 

Śledzenie przesyłki do Gruzji

Duży dystans oraz trasa wiodąca przez Ukrainę, Rosję i Morze Azowskie stawia przed nami jako GlobKurier wymóg zapewnienia należytej kontroli nad paczką do Gruzji. Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Gwarancję bezpieczeństwa pokazuje też kwestia, że współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, DHL, TNT, FedEx.

Ubezpieczenie przesyłki do Gruzji

Proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę, iż trasa do Gruzji, to aż 7999, dlatego w transporcie może się wiele wydarzyć. To oczywiste, iż kurierzy dbają o paczki, ale czasem nie mają wpływu na jakieś zdarzenie i wtedy dużo zależy od rzetelnego zabezpieczenia przesyłki. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Gruzji