Paczki i przesyłki do Gibraltaru

Przesyłki kurierskie Polska – Gibraltar

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Gibraltaru do Polski i z Polski do Gibraltaru

Jak nadać paczkę do Gibraltaru?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Gibraltaru, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Gibraltaru.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Gibraltar to miejsce na ziemi, które cechuje się wielowymiarowością. Kraj ten należy do kategorii rajów podatkowych. Przez wiele lat było rajem dla firm bukmacherskich, ponieważ jako jedno z niewielu w Europie miało uregulowany status prawny hazardu oraz kwestię podatkową dla firm z tej branży. Gospodarka Gibraltaru jest oparta głównie na sektorze usług. Posiada niezależne przepisy prawne  i fiskalne, jednocześnie pozostając brytyjskim terytorium zamorskim. Gro ludzi mieszkających po hiszpańskiej stronie tego kraju pracuje w międzynarodowych firmach. Na Gibraltarze swoją siedzibę mają liczne firmy brytyjskiego sektora finansowego. Wiąże się to z wysyłaniem przesyłek, dlatego też bardzo ważne jest wybranie takiej firmy kurierskiej, która zadba o każdy szczegół dotyczący logistyki i magazynowania.Do takich firm należy GlobKurier.

Ubezpieczenie paczki

Paczka z Polski do Gibraltaru ma do przebycia tysiące kilometrów. Tak więc pomimo największych starań kuriera, paczki narażone są na różnego rodzaju uszkodzenia i wstrząsy. Do takich sytuacji dochodzi niezwykle rzadko natomiast aby temu zapobiec należy ubezpieczyć swoją przesyłkę. Kwota takiego ubezpieczenia jest zależna od deklarowanej wartości przesyłki. Warto skorzystać z takiej opcji ponieważ stanowi ona rekompensatę finansową w razie poniesionych strat. Należy pamiętać o tym, że aby móc ubiegać się o odszkodowanie należy otworzyć przesyłkę już w obecności kuriera. 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Gibraltaru