przesyłki, tanie paczki polska francja

Paczka do Francji, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Francji już od 52,36 zł!

Jak nadać paczkę do Francji?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Francji, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Francji.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Francji

Dla firm
Klient indywidualny

Przesyłki międzynarodowe – FRANCJA_dla firmy

CENY NETTO BEZ OPŁATY PALIWOWEJkoperta do 0,5kg1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE
TRANSPORT DROGOWY394555565870166 191178199
Czas doręczenia wynosi 1-3 dni robocze
TRANSPORT LOTNICZY5575167242326428659727795863
Czas doręczenia wynosi 1-2 dni robocze
PRZESYŁKI IMPORTOWE
TRANSPORT DROGOWY5555101104109113313347378 398
Czas doręczenia wynosi 1-3 dni robocze
TRANSPORT LOTNICZY79791772533344338059621026 1039
Czas doręczenia wynosi 1-2 dni robocze

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań!
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Kurier do Francji

Często ma miejsce sytuacja, gdy paczka do Francji to zwyczajna konieczność. Dzięki GlobKurier mogą Państwo wysłać przesyłkę do Francji w bezpieczny oraz szybki sposób. Najważniejsze gałęzie przemysłu we Francji to przemysł maszynowy, wytwarzanie instrumentów precyzyjnych, turystyka, bankowość i ubezpieczenia, przemysł chemiczny i tekstylny. Zapewniamy transport drogowy oraz lotniczy. Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień. Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Francji transportem drogowym i lotniczym. 

Chcesz wiedzieć więcej o wysyłce do Francji? Odwiedź naszego bloga, gdzie wyjaśnieniami najważniejsze aspekty wysyłki paczki do Francji – Jak wysłać paczkę do Francji?

Przesyłka do Francji dotrze w każde miejsce na terenie kraju, a

główne miejsca wysyłek to:

Ubezpieczenie przesyłki do Francji

Przewoźnicy z którymi współpracujemy to starannie wyselekcjonowane firmy, które łączą z GlobKurier wspólne wartości takie jak odpowiedzialność wobec powierzonego zadania. Jest to wymagane ze względu na klientów używających usług kurierskich w ramach kontaktów biznesowych. Biorąc pod uwagę dystans oraz wartość przesyłki zapraszamy do rozważenia propozycji dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Opłata za takie ubezpieczenie jest zależna od wartości paczki.

Dlaczego warto ubezpieczyć przesyłkę?

Ubezpieczenie daje gwarancję rekompensaty ewentualnych strat poniesionych podczas transportu; może być opcją dobrowolną lub obligatoryjną. Ubezpieczenie gwarantuje odszkodowanie nie tylko w przypadku uszkodzenia przesyłki, ale także wtedy, gdy ta zostaje zgubiona. Aby jednak móc ubiegać się o takie odszkodowanie, należy pamiętać o otworzeniu paczki w obecności kuriera. Jeśli wszystko jest ok – adresat po prostu kwituje odbiór przesyłki, a jeśli nie – kurier sporządza niezbędny do dalszej procedury reklamacyjnej protokół.

Śledzenie paczki do Francji

Ze względu na duży dystans oraz mnogość przesyłek biznesowych, jesteśmy zobowiązani, jako GlobKurier udostępnić możliwość śledzenia przesyłki na każdym etapie. Mają Państwo możliwość czuwania nad całym procesem dzięki powiadomieniom SMS oraz systemowi on-line. Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, TNT, FedEx, DPD.

Cena przesyłki – ile kosztuje paczka do Francji?

Przesyłki do Francji, nawet kurierskie, są oczywiście droższe od tych krajowych. Trudno jednak określić jednoznacznie, ile kosztuje paczka do Francji. Zależy to bowiem od wielu czynników, podobnie jak w przypadku paczki do Stanów bądź przesyłki do Niemiec. Zapraszamy Państwa do kontaktu w ramach wyceny.

Paryż, stolica Francji

Jak zapakować przesyłkę do Francji?

Istotną czynnością jest odpowiednie zabezpieczenie pudełka oraz przedmiotu znajdującego się wewnątrz niego, co pozwoli zapobiec uszkodzeniu w przypadku ewentualnych wstrząsów. Konieczne jest również umieszczenie listu przewozowego na opakowaniu, co pozwoli kurierowi z łatwością dowieźć towar do celu. W przypadku dalszych pytań zapraszamy do kontaktu (kontakt@globkurier.pl).

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o prawidłowym zapakowaniu przesyłki: Jak zapakować paczkę?

Tego nie powinieneś wysyłać...

Niedozwolone jest przesyłanie: świeżych i suszonych owoców i warzyw, produktów mlecznych, jajek i produktów z jajek, roślin, korzeni, sadzone, cebulek kwiatów, ziemi i nasion, lekarstwa zawierających produkty zwierzęce, żywych zwierząt i owadów, karmy dla zwierząt, produktów pochodzenia zwierzęcego (skóry, pióra, żeby, kości), banknotów, dekoracji wykonanych na bazie suszonych kwiatów i roślin. W przypadku dalszych pytań zapraszamy do kontaktu.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Francji