paczki i przesyłki do Finlandii

Przesyłki kurierskie Polska – Finlandia

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Finlandia
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Finlandii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Finlandii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Finlandii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Finlandia to kraj, w którym przede wszsytkim warto odwiedzić Helsinki – stolicę kraju. Będąc tam koniecznie należy zobaczyć Kościół Temppeliaukio – kościół ten jest wykuty w granitowych skałach. Drugim najpopularniejszym miejscem w Helsinkach jest Suomenlinna – forteca położona na wyspach. Do innych popularnych miejsc Finlandii wartych zobaczenia zaliczają się była stolica Turku z jej zamkiem, oraz wszystkie parki narodowe, których w Finlandii jest ponad 30. W wielu miejscach kraju można zobaczyć dziko żyjące zwierzęta, między innymi renifery.

Przesyłki najczęściej wysyłane są do Helsinek.

Paczki i przesyłki do Helsinek stolicy Finlandii


Finlandia jest krajem, w którym gospodarką rządzi przemysł. Jest on dobrze rozwinięty, co przekłada się na duże zapotrzebowanie eksportu i importu. Toteż wiele polskich firm współpracuje z fińskimi. Dzięki GlobKurier.pl – profesjonalnej firmie kurierskiej, współpracującej z wieloma przewoźnikami na całym świecie, możesz nadać swoją tanią przesyłkę kurierską do Finlandii. Ponadto GlobKurier.pl zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników, co przekłada się na jakość i szybkość obsługi. Zapewniamy, że paczki zawsze bezpiecznie dotrą do celu. 

Czego nie wyślesz w paczce?

Finlandia jest jednym z krajów, które należą do Unii Europejskiej. Oznacza to, że przesyłki nie muszą przechodzić przez urząd celny. Nie oznacza to jednak, że w paczce może znajdować się każdy dowolny produkt. Istnieje lista przedmiotów zakazanych. Widnieją na niej produkty takie jak broń, substancje zagrażające życiu tzn. narkotyki, substancje trujące, wybuchowe, łatwopalne, chemiczne czy też żrące. Inaczej rozpatrywana jest kwestia wyrobów tytoniowych, alkoholowych czy też zwierząt. Pomimo tego, że są to towary nie zakazane lecz objęte ograniczeniom, to firmy kurierskie bardzo często nie godzą się na ich transport. Ponadto firmy kurierskie nie przewożą również produktów takich jak żywność z krótkim terminem ważności, przedmioty o wyjątkowej wartości materialnej itd. Często zakazany bywa również transport poszczególnych roślin i nasion. 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Finlandii