paczki i przesyłki do Finlandii

Paczka do Finlandii, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Finlandia
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Finlandii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Finlandii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Finlandii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłka kurierska do Finlandii

Finlandia to kraj, w którym przede wszsytkim warto odwiedzić Helsinki – stolicę kraju. Będąc tam koniecznie należy zobaczyć Kościół Temppeliaukio – kościół ten jest wykuty w granitowych skałach. Drugim najpopularniejszym miejscem w Helsinkach jest Suomenlinna – forteca położona na wyspach. Do innych popularnych miejsc Finlandii wartych zobaczenia zaliczają się była stolica Turku z jej zamkiem, oraz wszystkie parki narodowe, których w Finlandii jest ponad 30. W wielu miejscach kraju można zobaczyć dziko żyjące zwierzęta, między innymi renifery.

Dlaczego warto wysłać paczkę do Finlandii z GlobKurier.pl?


Finlandia jest krajem, w którym gospodarką rządzi przemysł. Jest on dobrze rozwinięty, co przekłada się na duże zapotrzebowanie eksportu i importu. Toteż wiele polskich firm współpracuje z fińskimi. Dzięki GlobKurier.pl – profesjonalnej firmie kurierskiej, współpracującej z wieloma przewoźnikami na całym świecie, możesz nadać swoją tanią przesyłkę kurierską do Finlandii. Ponadto GlobKurier.pl zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników, co przekłada się na jakość i szybkość obsługi. Zapewniamy, że paczki zawsze bezpiecznie dotrą do celu. 

Przesyłki najczęściej wysyłane są do Helsinek.

Paczki i przesyłki do Helsinek stolicy Finlandii

Paczki i przesyłki do Finlandii

GlobKurier jest profesjonalnym operatorem logistycznym, zajmującym się przewozem towarów do wszystkich krajów na świecie. Jednym z nich jest możliwość wysłania paczki do Finlandii. Realizujemy transport drogowy i lotniczy. Kładziemy nacisk na jakość, a wszyscy podwykonawcy, z którymi od lat współpracuje nasza firma należą do grona zaufanych partnerów.Mogą Państwo wysłać przesyłkę do Finlandii w bezpieczny oraz szybki sposób. Finlandia wyróżnia się między innymi rozwiniętym przemysłem motoryzacyjnym. Zapewniamy transport frachtowy oraz lotniczy. Przesyłka do Finlandii dotrze w każde miejsce na terenie kraju, a główne miejsce wysyłek to Helsinki.

Monitoruj status swojej przesyłki do Finlandii

Każda przesyłka jest przez nas traktowane skrupulatnie i aby zagwarantować Państwu pewność odnośnie transportu, jako GlobKurier oferujemy pełny wgląd w proces wysyłki. Każda paczka do Finlandii jest dla Państwa bez wątpienia ważna, więc udostępniamy Państwu możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku. Nasi przewoźnicy to między innymi FedEx, GLS, TNT, DPD, UPS.

Ubezpieczenie przesyłki do Finlandii

Biorąc pod uwagę dystans oraz wartość przesyłki zapraszamy do rozważenia propozycji dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki. Przewoźnicy, z którymi współpracujemy to starannie wyselekcjonowane firmy, które łączą z GlobKurier wspólne wartości takie jak odpowiedzialność wobec powierzonego zadania i dodatkowe ubezpieczenie pozwala prawie kompletnie zminimalizować ryzyko.

Od czego zależy cena paczki do Finlandii?

Usługi kurierskie to alternatywa usług pocztowych. W obu tych przypadkach nie można jednoznacznie określić, jakie koszty poniosą Państwo, jako klient. Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Po pierwsze należy ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. Następnym czynnikiem wpływającym na koszt transportu przesyłki jest sposób jej nadania. W przypadku pojawienia się wątpliwości chętnie pomożemy z wyceną.

Czego nie wyślesz w paczce do Finlandii?

Przede wszystkim bezwzględnie zabronione jest przesyłanie takich przedmiotów, jak narkotyki, lekarstwa, trucizny, broń, amunicja, fajerwerki, alkohol o zawartości alkoholu powyżej 60%, mięsa, mleka i produktów pochodnych pochodzących spoza krajów należących do EOG, ssaków, zwierząt egzotycznych, roślin (w tym nasion, cebulek, sadzonek itp.) przeznaczonych do uprawy, a także ziemniaków. Lista ta może się jednak zmieniać, w związku z czym warto sprawdzać ją na bieżąco. Zakazuje się również umieszczania w przesyłkach towarów niebezpiecznych, zgodnie z przepisami europejskiej umowy międzynarodowego przewozu drogowego materiałów niebezpiecznych.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Finlandii