Paczki i przesyłki do Etiopii

Paczka do Etiopii, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Etiopii
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Etiopii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Etiopii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Etiopii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki do Etiopii

Etiopia to niedoceniany kraj.  Lecz mimo to, ludzie są bardzo przyjacielscy i otwarci dla turystów, których wielu tutaj nie przyjeżdża. Na północy dominuje chrześcijaństwo, na wschodzie Islam, a na południu wciąż mieszkają wyznawcy lokalnych, plemiennych wierzeń. W Etiopii pije się na prawdę dużo kawy, która jest prażona tuż przed zaparzeniem. Tak jak Japończycy mają swój rytuał parzenia herbaty, Etiopczycy mają rytuał parzenia kawy, który dodatkowo wpływa na atrakcyjność tego regionu w oczach turystów.

Dzięki GlobKurierowi możesz ograniczyć koszt takiej wysyłki do minimum, jednocześnie zachowując bardzo wysoką jakość usługi oraz szybkość transportu – dostawa trwa jedynie od 2 do 4 dni. 

Transport paczki do Etiopii

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Etiopii transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Addis Abeba. Obsługujemy cały obszar Etiopii.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Etiopii