paczki i przesyłki do Estonii

Przesyłki kurierskie Polska – Estonia

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Estonii
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Estonii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Estonii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Estonii.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Estonii

Transport drogowy
Transport lotniczy

Paczki i przesyłki do Estonii – drogowe

Typ przesyłki dokumenty 1kg5kg10kg20kg 30kg49kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE50,57 50,57 63,2163,2163,21 75,85 145,84 164,96 184,09 203,20
Czas doręczenia wynosi 3-5 dni
PRZESYŁKI IMPORTOWE 92,40 92,4099,40 105,04 122,05 136,31 152,34 169,72 187,10 205,45
Czas doręczenia wynosi 3-5 dni

W/w ceny to ceny netto bez opl. paliwowej.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Estonia to najmniejszy kraj z republik bałtyckich, a zarazem najlepiej rozwinięty i jeden z najnowocześniejszych. Głównym ośrodkiem jest stolica Tallinn. Port morski w Tallinnie należy do większych na Bałtyku. Sieć drogowa liczy 28 tys. km, a jej uzupełnieniem jest 958 km kolei. Coraz większe znaczenie ma turystyka.

Wielu Polaków zakłada własne firmy w tym kraju a co się z tym wiąże – nawiązują współprace ze swoimi rodakami. Zapotrzebowanie na transport ciągle rośnie. Globkurier.pl to sprawdzony operator logistyczny. Współpracuje z wieloma cenionymi przewoźnikami, dzięki czemu Twoje paczki i palety do Estonii zawsze dotrą na czas i miejsce.

Paczki i przesyłki do Tallinnu stolicy Estonii

Spedycja

Z usług kierowanych do Estonii korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy, które eksportują do tego odległego kraju swoje produkty. Usługa ta to inaczej spedycja. W takich przypadkach duże przesyłki umieszczane są na palecie lub też w dużych kontenerach. Takie przesyłki nie zaliczają się do standardowych grup gabarytowych, dlatego też są wyceniane indywidualnie. Koszt transportu jest uzależniony w dużej mierze od wielkości palety. Bardzo często firmy kurierskie nawiązują współpracę z firmami eksportującymi produkty, dlatego mogą liczyć na bardziej atrakcyjne ceny. Dodatkowo, warto wybrać takiego kuriera, który zajmie się nie tylko załadunkiem i transportem przesyłki ale także jej magazynowaniem. Jest to duże ułatwienie dla klienta.


 

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Estonii transportem drogowym i lotniczym.

Główne miejsca wysyłek to:

  • przesyłki do Tallinn
  • przesyłki do Tartu
  • przesyłki do Narwa

Obsługujemy cały obszar Estonii.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Estonii