paczki i przesyłki do Estonii

Paczka do Estonii, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Estonii
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Estonii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Estonii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Estonii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Paczki do Estonii

Estonia to najmniejszy kraj z republik bałtyckich, a zarazem najlepiej rozwinięty i jeden z najnowocześniejszych. Głównym ośrodkiem jest stolica Tallinn. Port morski w Tallinnie należy do większych na Bałtyku. Sieć drogowa liczy 28 tys. km, a jej uzupełnieniem jest 958 km kolei. Coraz większe znaczenie ma turystyka.

Wielu Polaków zakłada własne firmy w tym kraju a co się z tym wiąże – nawiązują współprace ze swoimi rodakami. Zapotrzebowanie na transport ciągle rośnie. Globkurier.pl to sprawdzony operator logistyczny. Współpracuje z wieloma cenionymi przewoźnikami, dzięki czemu Twoje paczki i palety do Estonii zawsze dotrą na czas i miejsce.

Kurier do Estonii

Estonia to najmniejszy kraj z republik bałtyckich, a zarazem najlepiej rozwinięty i jeden z najnowocześniejszych.

Główne miejsca wysyłek to:

  • przesyłki do Tallinn
  • przesyłki do Tartu
  • przesyłki do Narwa

Dzięki GlobKurier, paczka do Estonii to przedsięwzięcie tańsze i bezpieczniejsze niż by się to mogło wydawać. Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Paczki i przesyłki do Tallinnu stolicy Estonii

Jako że Kolumbię od Polski dzielą tysiące kilometrów, umożliwiamy Państwu możliwość internetowego śledzenia przesyłki do Estonii. Gwarantujemy również wysoką, jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, TNT, FedEx, DPD, GLS, co gwarantuje dotarcie paczki do Estonii.

Ile kosztuje przesyłka do Estonii?

Należy wyraźnie zaznaczyć, że nie ma jednoznacznej ceny przesyłki do Estonii – cen jest zależna od kilku różnych czynników. Należy ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki oraz sposób jej dostawy. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. W razie wątpliwości oraz przesyłek niestandardowych zapraszamy do kontaktu.

Ubezpieczenie przesyłki do Estonii

Przesyłki z Polski do Estonii mają do przebycia ponad tysiąc kilometrów drogi o różnej jakości. Co oznacza to w praktyce? A to, że mimo największych starań kuriera, paczki są narażone na uszkodzenia poprzez częste wstrząsy. Zapraszamy do zastanowienia się nad dodatkowym ubezpieczeniem przesyłki do Estonii oraz przesyłek wysyłanych na teren innych krajów jak np. do USA. Opłata za takie ubezpieczenie jest zależna od wartości paczki. Ubezpieczenie zapewnia gwarancję, iż w przypadku zniszczenia lub zagubienia przesyłki zostanie Państwu wypłacona rekompensata.

Estonia jest krajem należącym do Unii Europejskiej, więc nakazy oraz zakazy odnośnie zawartości przesyłki do Estonii nie są zbyt radykalne. Zabronione jest umieszczanie w paczkach narkotyków, środków psychotropowych, materiałów wybuchowych i substancji łatwopalnych. Istnieją także różnego rodzaju ograniczenia w stosunku do takich produktów, jak broń, amunicja, gotówka, wyroby tytoniowe, wyroby alkoholowe, lekarstwa, zwierzęta oraz rośliny.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Estonii