Paczki i przesyłki do Ekwadoru

Przesyłki kurierskie Polska – Ekwadoru

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Ekwadoru
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Ekwadoru?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Ekwadoru, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Ekwadoru.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Ekwador to jedno z najmniejszych państw Ameryki Południowej. Ludzie tu są niezwykle życzliwi i chętni pomóc każdemu obcemu. Znajdziemy tu wszystko – piękne plaże, niziny, wysokie góry, lasy tropikalne. Na wschodzie kraju wciąż żyją na pół dzicy Indianie. Zachód to wybrzeże, na którym znajdziesz niesamowite wręcz miejsca do wylegiwania się na plaży czy pływania w oceanie. Z ciekawostek kulinarnych – w Ekwadorze popularne są smażone w całości świnki morskie.

Polskę od Ekwadoru dzieli ponad 10 tysięcy kilometrów a samolotem dostać się tam można jedynie z kilkoma przesiadkami. To skutecznie zwiększa ceny przesyłek z Polski do Ekwadoru i z Ekwadoru do Polski. GlobKurier zapewnia przesyłki eksportowe już od niecałych 300 złotych, a importowe niewiele więcej, gdyż od 350 zł.
Paczki i przesyłki do Ekwadoru

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Ekwadoru transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Quito. Obsługujemy cały obszar Ekwadoru.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Ekwadoru