Paczka do Egiptu, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Egiptu
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Egiptu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Egiptu, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Egiptu.

Do Egiptu wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie Egipt

Egipt to bardzo popularny kierunek turystyczny. Starożytne piramidy, Sfinks, ogromne Muzeum Egipskie, piękne wybrzeża morza Śródziemnego oraz Czerwonego. Niesamowita historia, piękna kultura. Nikt w tym kraju nie powinien się nudzić. Targowanie się to jeden z najważniejszych elementów handlu tutaj. Często można nawet o 5 razy zmniejszyć cenę danej rzeczy czy usługi, o ile potrafimy dobrze się targować oraz zainteresujemy sprzedawcę. Uwaga! Zdarza się nawet, że tubylcy chcą odkupić od nas naszą córkę za dwa wielbłądy, lecz zwykle jest to żart ze strony Egipcjanina.

Paczki z Polski do Egiptu

Będąc w Egipcie pewnym jest, że kupimy wiele pamiątek. Lecąc samolotem jest to duży problem – można zabrać tylko bagaż o określonej wadze. Co zatem zrobić aby przywieźć wszystko co chcemy? Najprostsza odpowiedź – wyślemy paczką. Niestety, przesyłki do Egiptu są drogie, a tym bardziej z Egiptu do Polski. Teraz dzięki usługom GlobKuriera możesz wysłać paczkę z Egiptu do Polski już od niecałych trzystu pięćdziesiąt złotych, co jest nieporównywalnie niższą ceną niż u konkurencji. 

Paczki i przesyłki do Kairu

Paczka do Egiptu

Często konieczne jest wysłanie jakiejś przesyłki do Egiptu. Niestety, duża odległość między tymi dwoma krajami sprawia, że cena takiej usługi realizowanej przez tradycyjną pocztę jest wysoka (nie mówiąc już o długim czasie realizacji zlecenia). Na szczęście mają Państwo jeszcze jedną alternatywę, a mianowicie przesyłki kurierskie. Usługa kurierska jest nie tylko szybsza i tańsza, ale też dużo łatwiejsza oraz wygodniejsza w złożeniu. Dzięki GlobKurier, paczka do Egiptu to przedsięwzięcie tańsze i bezpieczniejsze niż by się to mogło wydawać.

Głównym miejscem wysyłki paczek jest Kair.

Paczka do Egiptu - ubezpieczenie

Przewoźnicy, z którymi współpracujemy to starannie wyselekcjonowane firmy. Jest to wymagane ze względu na klientów używających usług kurierskich w ramach kontaktów biznesowych. Biorąc pod uwagę dystans oraz wartość przesyłki zapraszamy do rozważenia propozycji dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Opłata za takie ubezpieczenie jest zależna od wartości paczki. Ubezpieczenie zapewnia gwarancję, iż w przypadku zniszczenia lub zagubienia przesyłki zostanie Państwu wypłacona rekompensata.

Sprawdź status swojej przesyłki do Egiptu

Każda przesyłka jest przez nas traktowane skrupulatnie i aby zagwarantować Państwu pewność odnośnie transportu, jako GlobKurier oferujemy pełny wgląd w proces wysyłki. Każda paczka do Egiptu bez wątpienia jest wartościowa, więc udostępniamy Państwu możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, FedEx, TNT.

Ile kosztuje paczka do Egiptu?

Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Po pierwsze należy ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. W razie wątpliwości oraz przesyłek niestandardowych zapraszamy do kontaktu.

Czego nie wolno wysyłać w paczce?

Do paczki do Egiptu nie można zapakować żywych i martwych zwierząt (takich jak psy i koty, ptaki i drób), gatunków zagrożonych, roślin i cebulek, mięsa i przetworów z niego, a także siana i słomy (nawet jeśli przeznaczone są do pakowania). Problem też będzie z bronią palną, amunicją, materiałami wybuchowych, a także materiałami pornograficznymi.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Egiptu