Przesyłki kurierskie Polska – Egipt

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Egiptu
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Egiptu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Egiptu, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Egiptu.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Egipt to bardzo popularny kierunek turystyczny. Starożytne piramidy, Sfinks, ogromne Muzeum Egipskie, piękne wybrzeża morza Śródziemnego oraz Czerwonego. Niesamowita historia, piękna kultura. Nikt w tym kraju nie powinien się nudzić. Mieszkańcy pomocni, życzliwi, l nachalni – każdy chce nam coś sprzedać. Targowanie się to jeden z najważniejszych elementów handlu tutaj. Często można nawet o 5 razy zmniejszyć cenę danej rzeczy czy usługi, o ile potrafimy dobrze się targować oraz zainteresujemy sprzedawcę. Uwaga! Zdarza się nawet, że tubylcy chcą odkupić od nas naszą córkę za dwa wielbłądy, lecz zwykle jest to żart ze strony Egipcjanina.

Będąc w Egipcie pewnym jest, że kupimy wiele pamiątek. Lecąc samolotem jest to duży problem – można zabrać tylko bagaż o określonej wadze. Co zatem zrobić aby przywieźć wszystko co chcemy? Najprostsza odpowiedź – wyślemy paczką. Niestety, przesyłki do Egiptu są drogie, a tym bardziej z Egiptu do Polski. Teraz dzięki usługom GlobKuriera możesz wysłać paczkę z Egiptu do Polski już od niecałych trzystu pięćdziesiąt złotych, co jest nieporównywalnie niższą ceną niż u konkurencji. 

Paczki i przesyłki do Kairu

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Egiptu transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Kair. Obsługujemy cały obszar Egiptu.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Egiptu