Paczki i przesyłki do Demokratycznej Republiki Konga

Przesyłki kurierskie Polska – Demokratyczna Republika Konga

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Demokratycznej Republiki Konga do Polski i z Polski do  Demokratycznej Republiki Konga!

 

Jak nadać paczkę do Demokratycznej Republiki Konga?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Demokratycznej Republiki Konga, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Demokratycznej Republiki Konga.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Ile trwa dostarczenie przesyłki?

Czas dostawy zależy od wielu czynników. Demokratycznej Republiki Konga jest oddalona od Polski o ponad 6 tyś km, co skutecznie ten czas wydłuża. Brak bezpośrednich połączeń lotniczych także wpływa na czas dostawy. Wybierając GlobKuriera masz pewność, że przesyłka dojdzie w 3 do 5 dni. Uwaga. Podany czas nie uwzględnia odprawy celnej, co może wydłużyć czas oczekiwania na paczkę.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Demokratycznej Republiki Konga transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Kinszasa. Obsługujemy cały obszar Demokratycznej Republiki Konga.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

Paczki i przesyłki do Kinszasy stolicy Demokratycznej Republiki Konga

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Demokratycznej Republiki Konga