Paczki przesyłki do Dani

Paczka do Danii, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Danii!
  • Porównaj kurierów!
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Danii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Danii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Danii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Przesyłka do Danii

Dania jest najmniejszym z krajów nordyckich, położona w północnej Europie. Dania należy do państw skandynawskich. Posiada atrakcyjne pod względem turystycznym miasta takie jak: Kopenhaga, Silkeborg, Skanderborg, Aalborg, Odense. Dodatkowo posiada wiele miejsc sprzyjających wyjazdom rodzinnym. Do takich miejsc na pewno zaliczyć można park rozrywki w Tivoli czy Legoland w Billund. Dzięki temu wielu turystów wybiera Danię jako cel swojej podróży.
Dania posiada również dobrze rozwiniętą sieć transportową. Dzięki czemu ma dobre połączenie z państwami Europy zachodniej. Na wyspie Amager znajduje się jedno z największych lotnisk w Europie, a  w Kopenhadze port morski będący jednym z kluczowych portów transportu morskiego w Europie. Dobrze rozwinięta infrastruktura transportowa sprawia, że poruszanie się na terenie Danii jest bardzo sprawne. 

Paczka do Danii

Często ma miejsce sytuacja, gdy paczka do Danii to zwyczajna konieczność ze względu na relacje polskich firm z duńskimi. Dzięki GlobKurier mogą Państwo wysłać przesyłkę do Danii w bezpieczny oraz szybki sposób ze względu na największe lotnisko w Europie oraz rozbudowany port w Kopenhadze. Mamy możliwość doręczeń ekspresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień. Realizujemy transporty przesyłki i paczki do Danii drogą frachtową oraz transportem lotniczym. Przesyłka do Danii dotrze w każde miejsce na terenie kraju, a główne miejsce wysyłki paczki do Danii to Kopenhaga.

Jak zapakować przesyłkę do Danii?

Przede wszystkim przesyłka po zapakowaniu powinna mieć regularny kształt. Najlepiej jeśli jest to karton z tektury falistej. Zawartość powinna być zabezpieczona folią bąbelkową a puste przestrzenie w paczce powinny być wypełnione np. pianką, styropianem, tak aby towar nie stykał się z bezpośrednio z wnętrzem pudełka. Paczka czy też paleta wraz z zawartością powinna stanowić jedną, spójną całość. W przypadku paczki najlepiej użyć taśmy, a w przypadku palety foli stretch lub pasów mocujących. 

Śledzenie przesyłki do Danii

Ze względu na wartościową zawartość przesyłki eksportowej oraz importowej udostępniamy jako GlobKurier możliwość śledzenia paczki on-line oraz w postaci SMS. Wybrane podmioty oferują również nadzór poprzez Facebook. Śledzenie online pozwala zminimalizować fakt jej zaginięcia w systemie logistycznym Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, GLS, FedEx, DPD co gwarantuje dotarcie paczki do Danii.

Ubezpieczenie paczki do Danii - dlaczego warto?

Paczka z Polski do Danii musi przebyć ponad tysiąc kilometrów. Jednocześnie będą Państwo na bieżąco informowani, kiedy dana paczka czy korespondencja znajdzie się w docelowym miejscu. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata przy zakupie dodatkowego ubezpieczenia. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Tego nie możesz wysyłać w paczce do Danii

W Danii ze względu na przynależność do strefy Euro paczki nie są traktowane zbyt rygorystycznie. Nie wolno wwozić na teren Danii surowego mięsa i ryb oraz wyrobów wykonanych z tych składników. Jedna osoba może wwieźć tylko 1 kg produktów zwierzęcych. Ponadto leki mogą być przewożone tylko wtedy, gdy dołączona jest do nich odpowiedni adnotacja od lekarza, stwierdzająca konieczność ich zażywania. Oczywiście zabronione jest też wwożenie przedmiotów ostrych. Dla wielu osób ważne są używki. Wygląda to następująco – można wwieźć 1 litr napojów alkoholowych lub 2 litry wina oraz 200 sztuk papierosów bądź 250 gram tytoniu.

Opłaty dodatkowe związane z przesyłki do Danii

W przypadku wysyłek zagranicznych do krajów Unii Europejskie, czyli w tym wypadku Danii, usługami dodatkowo płatnymi są: 

  • doręczenie do osoby prywatnej
  • opłata za element niestandardowy
  • ubezpieczenie przesyłki
  • wydrukowanie etykiety przez kuriera

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Danii