Paczki przesyłki do Dani

Przesyłki kurierskie Polska – Dania

 • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Danii
 • Porównaj kurierów
 • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Danii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Danii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Danii.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Danii

Transport drogowy
Transport lotniczy

Paczki i przesyłki do Danii – drogowe

Typ przesyłki dokumenty 1kg5kg10kg20kg 30kg49kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE48,3548,3563,2163,2175,8575,85126,75137,95184,09203,20
Czas doręczenia wynosi 3-5 dni
PRZESYŁKI IMPORTOWE 92,40 92,4099,40 105,04 122,05 136,31 152,34 169,72 187,10 205,45
Czas doręczenia wynosi 3-5 dni

W/w ceny to ceny netto bez opl. paliwowej.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Dania jest najmniejszym z krajów nordyckich, położona w północnej Europie. Dania należy do państw skandynawskich. Posiada atrakcyjne pod względem turystycznym miasta takie jak: Kopenhaga, Silkeborg, Skanderborg, Aalborg, Odense. Dodatkowo posiada wiele miejsc sprzyjających wyjazdom rodzinnym. Do takich miejsc na pewno zaliczyć można park rozrywki w Tivoli czy Legoland w Billund. Dzięki temu wielu turystów wybiera Danię jako cel swojej podróży.
Dania posiada również dobrze rozwiniętą sieć transportową. Dzięki czemu ma dobre połączenie z państwami Europy zachodniej. Na wyspie Amager znajduje się jedno z największych lotnisk w Europie, a  w Kopenhadze port morski będący jednym z kluczowych portów transportu morskiego w Europie. Dobrze rozwinięta infrastruktura transportowa sprawia, że poruszanie się na terenie Danii jest bardzo sprawne. 

Globkurier to sprawdzony operator logistyczny, zajmująca się między innymi wysyłką paczek do/z Danii. Mamy bardzo dobrze rozwiniętą bazę transportową. Dlatego też posiadamy możliwość wysyłki towarów na całym obszarze Danii. Twoja paczka trafi do celu szybko i w nienaruszonym stanie, a dzięki systemowi wysyłki „door to door”, by wysłać paczkę z/do Danii nie musisz nawet wychodzić z domu.

Jak zapakować przesyłkę?

Przede wszystkim przesyłka po zapakowaniu powinna miec regularny kształt. Najlepiej jesli jest to karton z tektury falistej. Zawartość powinna być zabezpieczona folią bąbelkową a puste przestrzenie w paczce powinny być wypełnione np. pianką, styropianem, tak aby towar nie stykał się z bezpośrednio z wnętrzem pudełka. Paczka czy też paleta wraz z zawartością powinna stanowić jedną, spójną całość. W przypadku paczki najlepiej użyć taśmy, a w przypadku palety foli stretch lub pasów mocujących. 

Opłaty dodatkowe

W przypadku wysyłek zagranicznych do krajów Unii Europejskie, czyli w tym wypadku Danii, usługami dodatkowo płatnymi są: 

 • doręczenie do osoby prywatnej
 • opłata za element niestandardowy
 • ubezpieczenie przesyłki
 • wydrukowanie etykiety przez kuriera

Czego nie wolno wysyłać?

Nie ma towarów których nie możemy przewieść do Danii. Są natomiast towary przy których należy się wcześniej z nami skontaktować.

Są to między innymi:

 • towary niebezpieczne (wybuchowe, łatwopalne, radioaktywne, żrące, broń i amunicję, inne substancje)
 • leki
 • żywe rośliny i zwierzęta
 • dzieła sztuki, antyki, kamienie szlachetne i inne towary o dużej wartości materialnej.

Głównym miejsce wysyłki paczek jest Kopenhaga

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Danii