tanie przesyłki do czech

Paczka do Czech, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Czech już od 31 zł!

Jak nadać paczkę do Czech?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Czech, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Czech.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Paczka do Czech

Ze względu na atrakcyjne położenie oraz rozwinięty przemysł Czechy są atrakcyjnym miejscem dla prosperujących firm. Przekłada się to jakość, szybkość, oraz częstotliwość wysyłania paczki do Czech. Na polskim rynku funkcjonuje wiele różnych firm kurierskich specjalizujących się w tanim dostarczaniu paczek nie tylko do Czechów, ale i innych państw UE. Jeżeli chcą Państwo przekazać coś sąsiednim firmom w formie paczki kurierskiej, to – jak się okazuje – jest nie tylko dziecinnie proste, ale również tanie.

Wysyłamy paczki przede wszystkim do miejsc takich jak:

  • Praga,
  • Ostrawa,
  • Brno
  • Pilzno.

Jak przygotować paczkę do Czech?

Bardzo ważną kwestią jest przygotowanie przez nadawcę paczki. Długa podróż oraz także częste jej przepakowania (do magazynów, sortowni, busów) sprawiają, że jest ona narażona na różnego rodzaju wstrząsy i uderzenia. Należy pamiętać, iż cena usługi może zależeć od formy opakowania. Dlatego też najbardziej opłacalne jest pakowanie przedmiotów do jak najmniejszych kartonów. Warto się również zastanowić czy istnieje możliwość schowania jeden przedmiot w drugi.

Jeśli przewożone mają być przedmioty delikatne, wówczas ważne aby zabezpieczyć je dodatkowo folią bąbelkową. Artykuły, które mogą się wylać należy umieścić w woreczkach foliowych. Całość należy a nawet powinno się okręcić kilka razy taśmą klejącą. Dodatkowym bezpieczeństwem będzie dodanie również karteczki np. z napisem „Uwaga szkło”.

tanie przesyłki kurierskie do Pragi

Pełna kontrola przesyłki do Czech

Mimo stosunkowo krótkiego dystansu do najdalszych części Czech udostępniamy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Zdajemy sobie sprawę jako GlobKurier, że paczka do Czech wymaga takich samych środków bezpieczeństwa jak każdy inny wartościowy przedmiot. Pokazuje to również fakt, że współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, FedEx, DPD, GLS.

Nie wysyłaj tego w przesyłce do Czech

W Czechach obowiązują zasady oraz zakazy bardzo podobne do innych regulacji na terenie Europy z pewnymi jednak dodatkowymi wskazaniami. Z powodu tak zwanych elementów niestandardowych paczka do Czech może okazać się nieco droższa. Dzieje się tak z powodu nietypowego kształtu przesyłki bądź jej opakowania, przez co są one trudniejsze w przewozie oraz w sortowaniu. Dodatkowa opłata może zostać naliczona z powodu kształtu, rodzaju opakowania, ilości luźnych części, więc w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Ubezpieczenie przesyłki do Czech

Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych, dużą częstotliwość wysyłki przesyłek do Czech oraz wysoką wartość relacji polsko-czeskich proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Czech