Paczki i przesyłki do Brazylii - flaga

Paczka do Brazylii, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Brazylii!

Jak wysłać paczkę do Brazylii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Brazylii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Brazylii.

Do Brazylii wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłka kurierska do Brazylii

Brazylia to kraj, w którym znajdziemy wszystko: dziką przyrodę, wielkie betonowe dżungle, piękne plaże. Karnawał w Rio jest największym oraz najbardziej znanym na świecie karnawałem, którego nie wolno pominąć, gdy w tym czasie znajdziemy się w Brazylii. Kraj ten też kolebką capoeiry – połączenia tańca oraz sztuk walki – której zobaczenie na żywo tam gdzie powstała jest nieporównywalne z jakimikolwiek pokazami czy turniejami w Europie.

 

Jak zapakować paczkę do Brazylii?

Przesyłka powinna być w kartonie, owinięta folią bąbelkową w celu zabezpieczenia. Karton powinien być dokładnie oklejony taśmą, lub folią typu stretch. Tak przygotowana paczka, o ile nie jest zbyt ciężka lub niewymiarowa, jest zaliczana jako „standardowa” – pozwala to zaoszczędzić pieniądze, gdyż przesyłki niestandardowe są zwykle droższe od normalnych. Jeśli boimy się o uszkodzenie kruchych przedmiotów, możemy nakleić oznaczenia „Uwaga szkło”, „Nie rzucać”, oraz oznaczyć gdzie jest góra, boki oraz dół paczki. Uwaga – takie oznaczenia wpływają na cenę przesyłki, gdyż jest ona wtedy traktowana jako niestandardowa.

Paczka do Brazylii - co nie może się w niej znaleźć?

Paczka nadawana za granicę, w tym również do Brazylii, musi spełniać określone procedury. Najważniejszy w przypadku wysyłki paczki za teren Unii Europejskiej jest Międzynarodowy List Przewozowy. Poza dodatkowym wymogiem w postaci wspomnianego Listu same przepisy celne nie są zbyt rygorystyczne. Nie wolno wwozić tam przede wszystkim narkotyków, broni, amunicji oraz substancji i materiałów, które mogą zagrażać życiu lub zdrowiu (wybuchowych, trujących, łatwopalnych itp.).

Paczki i przesyłki do Brasilii

Śledzenie paczki do Brazylii

Jako że Brazylię od Polski dzielą tysiące kilometrów, jesteśmy zobowiązani umożliwić Państwu możliwość internetowego śledzenia przesyłki do Brazylii. Gwarantujemy również wysoką, jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, TNT, FedEx, co gwarantuje dotarcie paczki do Brazylii.

Dlaczego warto ubezpieczyć przesyłkę do Brazylii?

Zarówno przesyłki do Brazylii, jak i paczki do Meksyku czy do USA i do innych zakątków świata, można nadać w prosty i przyjazny dla Państwa sposób. Biorąc pod uwagę dystans oraz wartość przesyłki zapraszamy do rozważenia propozycji dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Opłata za takie ubezpieczenie jest zależna od wartości paczki. Ubezpieczenie zapewnia gwarancję, iż w przypadku zniszczenia lub zagubienia przesyłki zostanie Państwu wypłacona rekompensata.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Brazylii