Paczki i przesyłki do Bośni i Hercegowiny - flaga

Paczka do Bośni i Hercegowiny, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Bośni i Hercegowiny!

Jak nadać paczkę do Bośni i Hercegowiny?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Bośni i Hercegowiny skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Bośni i Hercegowiny.

Do Bośni i Hercegowiny wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Bośni i Hercegowiny

Bośnia i Hercegowina to piękny i malowniczy kraj znajdujący się na Półwyspie Bałkańskim. Atrakcyjne położenie nad Morzem Adriatyckim i ogromny potencjał gospodarczy czynią z Bośni i Hercegowiny nie tylko interesujący kierunek turystyczny, ale też świetne miejsce do życia i prowadzenia biznesu. Wielu Polaków ma tutaj rodziny, przyjaciół i współpracowników, stąd często pojawia się potrzeba wysłania paczki do Bośni i Hercegowiny. GlobKurier.pl to sprawdzony operator logistyczny pośredniczący pomiędzy klientami a firmami transportowymi. Naszymi partnerami jest 50. profesjonalnych przewoźników na całym świecie cieszących się zaufaniem społecznym. Z nami nadasz tanią przesyłkę do Bośni i Hercegowiny z krótkim czasem dostawy.

Paczki i przesyłki do Sarajewa stolicy Bośni i Hercegowiny

Ile kosztuje paczka do Bośni i Hercegowiny?

Koszt nadania przesyłki do Bośni i Hercegowiny zależy od różnych czynników. Najważniejszą rolę w tym kontekście odgrywają parametry paczki, ale równie istotne są m.in. forma transportu czy szybkość dostawy. Wpływ na wysokość stawki mają ponadto dodatkowe opcje, opłata paliwowa (wynosi ona zwykle od 8 do 20 proc.) oraz to, czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym. W przypadku osób prywatnych cena usługi wzrasta o 23 proc. podatek VAT. Stawki u poszczególnych przewoźników różnią się, dlatego warto skorzystać z kalkulatora cen i wybrać najkorzystniejszą ofertę. W Globkurier płacisz tylko za nadane wysyłki, a nasze ceny są nawet o 70 proc. niższe niż stawki obowiązujące w firmach transportowych. Jeśli jesteś klientem biznesowym zarejestrowanym w naszym serwisie i wysyłającym regularnie duże ilości przesyłek, możesz się z nami skontaktować w celu wynegocjowania lepszych cen!

Jak nadać paczkę do Bośni i Hercegowiny?

Planujesz zamówić kuriera do Bośni i Hercegowiny? Z GlobKurier przekonasz się, jakie to proste! Wejdź na naszą stronę i kliknij „wyceń przesyłkę”. Określ miejsce nadania i dostawy oraz parametry przesyłki, wybierz najlepszą formę transportu (przesyłki do Bośni i Hercegowiny realizujemy transportem drogowym i lotniczym), opłać zamówienie i czekaj na kuriera, który odbierze paczkę pod wskazanym przez Ciebie adresem. Na etapie składania zamówienia możesz również ubezpieczyć przesyłkę i skorzystać z innych dodatkowych opcji. Obsługujemy cały obszar Bośni i Hercegowiny, a głównym miejscem wysyłek jest stolica kraju Sarajewo.

Zakazy przy przesyłkach do Bośni i Hercegowiny

Do Bośni i Hercegowiny nie wolno wysyłać m.in. narkotyków, broni, amunicji, niebezpiecznych substancji zagrażających życiu i zdrowiu (np. materiałów wybuchowych i łatwopalnych oraz substancji żrących), kosztowności, szczątków ludzkich, dokumentów niejawnych i produktów spożywczych z krótkim terminem ważności. Dozwolony jest przewóz zwierząt, roślin, leków, wyrobów tytoniowych i alkoholowych, ale tylko po spełnieniu pewnych warunków. Kompletną listę towarów zakazanych w wysyłkach do Bośni i Hercegowiny znajdziesz w regulaminie wybranego przez Ciebie przewoźnika.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Bośni i Hercegowiny