paczki i przesyłki do Niemiec

Przesyłki kurierskie Polska – Berlin

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Berlina
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Berlina?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Berlina skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Berlina.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Berlin to stolica i największe miasto Niemiec. Zajmuje powierzchnię 890 km2.  I zamieszkuje je blisko 3,5 mln osób. Berlin leży we wschodniej części kraju, nad rzeką Sprewą i Hawelą około 90 km od granicy z Polską. To ważny ośrodek gospodarczy i finansowy. Dominuje tu przemysł elektroniczny, maszynowy, środków transportu i odzieżowy. Berlin to również ważny ośrodek handlowy organizujący międzynarodowe targi i wystawy o znaczeniu nie tylko lokalnym ale również i europejskim.

Dla wszystkich swoich klientów GlobKurier.pl przygotował specjalną ofertę nadawania paczek do Berlina. Dzięki nam teraz możesz wysłać przesyłkę do Berlina niezależnie od tego gdzie się znajdujesz.

Dysponujemy możliwością dostarczenia przesyłek na cały świat ponieważ współpracujemy z różnymi przewoźnikami i mamy dostęp do każdego rodzaju transportu. 

Skupiamy w jednym miejscu wiele zleceń dlatego jesteśmy w stanie wynegocjować od firm kurierskich znacznie niższe stawki za usługi. 

Organizujemy przesyłki w systemie od drzwi do drzwi więc możesz nadać swoją przesyłkę bez wychodzenia z domu lub biura. 

Współpraca z nami to oszczędność czasu i pieniędzy!

 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Berlina