Paczki i przesyłki do Argentyny - flaga Argentyny

Paczka do Argentyny, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Argentyny!

Jak nadać paczkę do Argentyny?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Argentyny skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Argentyny.

Do Argentyny wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Przesyłki kurierskie do Argentyny

Argentyna to państwo w Ameryce Południowej, w którym można zobaczyć wszystko – od tropikalnych lasów, przez równiny, pustynię aż po lodowce. Narodowym sportem jest piłka nożna. Mieszka tu wielu Polaków, a spora grupa naszych rodaków odwiedza ten wyjątkowy kraj w celach turystycznych. Dzięki GlobKurier.pl nadasz przesyłkę do Argentyny. Zapewniany bardzo atrakcyjne ceny oraz szybki czas doręczenia – od 3 do 6 dni roboczych (bez czasu odprawy celnej). Klientom GlobKurier.pl umożliwiamy śledzenie przesyłek za pomocą systemu online oraz SMS-ów – dzięki temu masz kontrolę nad tym, gdzie obecnie znajduje się Twoja paczka.

Ile kosztuje paczka do Argentyny?

Dzięki współpracy z kilkudziesięcioma sprawdzonymi firmami transportowymi wyróżniającymi się mocną pozycją na rynku jesteśmy w stanie zaproponować Ci korzystne ceny – nawet do 70 proc. niższe niż bezpośrednio u przewoźników. Ostateczny koszt nadania paczki do Argentyny zależy jednak od rozmaitych czynników. Nie bez znaczenia w omawianym kontekście jest to, z usług którego kuriera zdecydujesz się skorzystać. Ponadto sporo zależy od wymiarów Twojej paczki, trybu jej doręczenia i formy transportu. Wysyłkę przesyłek do Argentyny realizujemy transportem drogowym i lotniczym. Podczas zamawiania kuriera do Argentyny możesz zamówić dodatkowe usługi takie jak np. ubezpieczenie paczki i inne, co także przekłada się na cenę za wysyłkę.

Przesyłka do Argentyny z GlobKurier.pl – jak nadać?

Z GlobKurier.pl przekonasz się, że nadanie paczki za granicę jest niezwykle proste! Cała procedura zajmuje zaledwie kilka minut i odbywa się w online, w związku z czym sprawą możesz się zająć praktycznie z każdego miejsca o tej porze, która najbardziej Ci odpowiada. Przy wypełnianiu formularza podajesz parametry paczki, określasz kraj nadania i odbioru, a także ustalasz, w jakim trybie i formie ma zostać doręczona przesyłka. Na etapie zamawiania kuriera możesz poszerzyć umowę i dodatkowe usługi. Wymagane są również dane Twoje i adresata. Na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji weryfikujemy oferty firm kurierskich i przedstawiamy Ci te najlepsze. Za pośrednictwem strony GlobKurier.pl finalizujesz transakcję, wybierając jeden ze sposobów płatności.

Zakazy przy przesyłkach do Argentyny

Nadając przesyłkę do Argentyny, musisz pamiętać o pewnych ograniczeniach. Zabronione jest umieszczanie w paczkach m.in. materiałów niebezpiecznych (rtęci, kwasu, petard etc.), broni, sprzętu wojskowego, szczątków ludzkich, żywych zwierząt, alkoholu, papierosów i innych wyrobów tytoniowych, żywności z krótkim terminem ważności, dokumentów niejawnych, wartościowych przedmiotów (np. antyków czy wyrobów jubilerskich) czy gotówki. Zawsze należy zapoznać się z regulaminem danego przewoźnika.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Argentyny.