Flaga Anglii, paczki do Anglii

Paczka do Anglii, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Anglii już od 40 zł!

Jak nadać paczkę do Anglii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Anglii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DPD czy TNT. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Anglii.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Anglii

Transport drogowy
Transport lotniczy

Przesyłki międzynarodowe – Anglia – Lądowe

Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE404056718997136,80 197,56 217,70269,70
Czas doręczenia wynosi 1-3 dni robocze
PRZESYŁKI IMPORTOWE84,0084,00114,00117,60138,00132,00160,80330,03373,21 435,00
Czas doręczenia wynosi 1-3 dni robocze

Prezentowane ceny netto nie uwzględniają opłaty paliwowej.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Paczka do Anglii to nasza specjalność

Anglia od lat jest jednym z popularniejszych kierunków emigracji, ale również podróży. Wielu Polaków ma rodzinę lub krewnych w Anglii oraz prowadzi w tym kraju firmę. Mając to na uwadze od lat staramy się dopasowywać się do rynku poprzez uatrakcyjnienie naszej oferty na przesyłki do Anglii. Za naszym pośrednictwem można również nadawać przesyłki z Anglii nie tylko do Polski, a do każdego innego kraju z naszej szerokiej oferty. 

Na naszym blogu możesz znaleźć wiele porad dotyczących przesyłek, m.in dowiesz się, jak wysłać paczkę do Anglii

W związku z Brexitem wszelkie procedury związane z wysyłką paczek do Anglii końca bieżącego roku zostaną bez zmian. Spowodowane jest to trwającym okres przejściowym, w którym to Wielka Brytania prowadzi negocjacje z Unią Europejską w sprawie ewentualnej umowy o walnym handlu.

Główne miejsca wysyłania przesyłek do Anglii to:

  • Bristol,
  • Londyn,
  • Manchester,
  • Leeds
  • mniejsze miasteczka
Paczki do Londynu, stolicy Anglii

Udostępniamy możliwość nadzoru paczek

Ze względu na wartościową zawartość przesyłki eksportowej oraz importowej udostępniamy jako GlobKurier możliwość śledzenia paczki on-line oraz w postaci SMS. Wybrane podmioty oferują również nadzór poprzez Facebook. Śledzenie online pozwala zminimalizować fakt jej zaginięcia w systemie logistycznym. Jednocześnie będą Państwo na bieżąco informowani, kiedy dana paczka czy korespondencja znajdzie się w docelowym miejscu.

Jaki jest czas doręczenia przesyłki do Anglii? 

Czas doręczenia paczki do Anglii, podobnie jak jej koszt wysłania, nie jest jednoznaczną kwestią. W tym przypadku należny uwzględnić odległość, środek transportu, którym chcemy, żeby nasza przesyłka do Anglii została przewieziona. Ważnym czynnikiem jest to, czy wysyłamy paczkę do jednego  większych miast w Anglii tj.: Bristol, Londyn, Manchester, Leeds, czy do małych miasteczek. Większe aglomeracje zazwyczaj są szybciej obsługiwane przez przewoźników kurierskich ze względu na lepiej zlokalizowane szlaki komunikacyjne.

 

W ramach przesyłek kurierskich do Anglii, wyróżniamy dwa rodzaje transportu jakimi mogą Państwo wysłać swoją przesyłkę do Anglii:

  • transport lotniczy – gdzie czas doręczenia przesyłki wynosi od 1 do 2 dni
  • transport drogowy – gdzie czas doręczenia przesyłki wynosi od 3 do 5 dni

Międzynarodowe zakazy – Tego nie można wysłać w paczce do Anglii

Ze względu na międzynarodowe zakazy nie mogą Państwo wysyłać substancji i materiałów niebezpiecznych, w tym rtęci, kwasu, petard, broni czy sprzętu wojskowego. Ponadto nie wolno umieszczać w przesyłce alkoholu, papierosów, żywności z krótkim terminem przydatności czy szczątków ludzkich, a dokładne spisy takich towarów są dostępne online. Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek wątpliwości – zapraszamy do kontaktu: kontakt@globkurier.pl

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Anglii