Paczka i przesyłki do Anglii - flaga Anglii
Przesyłki kurierskie Polska – Anglia
Nadaj z nami swoją przesyłkę do Anglii już od 45 zł!

Jak nadać paczkę do Anglii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Anglii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPSDHL czy TNT.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Anglii.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Anglii

Transport drogowy
Transport lotniczy

Przesyłki międzynarodowe – Anglia – Lądowe

Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE 45,4345,4356,2567,0080,5593,55130,47147,03162,04177,03
Czas doręczenia wynosi 3-5 dni
PRZESYŁKI IMPORTOWE96,7696,76101,52105,21128,69144,62160,07177,45193,86210,28
Czas doręczenia wynosi 3-5 dni

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Wielka Brytania kojarzona jest głównie, jako miejsce emigracji. Jeśli zatem posiadają Państwo rodzinę, bądź przyjaciół w tym kraju, to niewykluczone, że zajdzie potrzeba nadania przesyłki do Anglii. Wówczas potrzebna będzie pomoc niezawodnej, doświadczonej i profesjonalnej firmy kurierskiej. Przesyłki z Polski do Anglii oraz innych krajów Wielkiej Brytanii realizowane są przez naszą platformę od wielu lat. Nasza firma specjalizuje się w realizacji usług kurierskich na linii Wielka Brytania-Polska. Wieloletnia obecność na rynku Polskim, pozwoliła nam na nawiązanie współpracy biznesowej z ponad pięćdziesięcioma przewoźnikami na całym świecie. Dostarczamy przesyłki kurierskie tanio i w bezpieczny sposób, do ponad dwustu krajów na Świecie. To co nas wyróżnia to konkurencyjne i atrakcyjne ceny. Nasi pracownicy do każdego zlecenia podchodzą w sposób indywidualny, co pozwala nam dogłębnie zrozumieć  Państwa potrzeby i w sposób sumienny wypełnić stawiane przed nami zlecenia kurierskie.

 

Ile kosztuje kurier do Anglii?      

Przesyłki zagraniczne zawsze są wyceniane inaczej niż przesyłki krajowe. Określenie, ile wyniosą koszty wysłania przesyłki do Anglii, nie jest łatwe, bowiem cena ta jest zależna od wielu czynników.

Jaki jest czas doręczenia przesyłki do Anglii? 

Czas doręczenia paczki do Anglii, podobnie jak jej koszt wysłania, nie jest jednoznaczną kwestią. W tym przypadku należny uwzględnić odległość, środek transportu, którym chcemy, żeby nasza przesyłka do Anglii została przewieziona. Ważnym czynnikiem jest to, czy wysyłamy paczkę do jednego  większych miast w Wielkiej Brytanii tj.: Bristol, Londyn, Manchester, Leeds, czy do małych miasteczek. Większe aglomeracje zazwyczaj są szybciej obsługiwane przez przewoźników kurierskich ze względu na lepiej zlokalizowane szlaki komunikacyjne.

 

W ramach przesyłek kurierskich do Wielkiej Brytanii, wyróżniamy dwa rodzaje transportu jakimi mogą Państwo wysłać swoją przesyłkę do krajów Wielkiej Brytanii:

 

  • transport lotniczy – gdzie czas doręczenia przesyłki wynosi od 1 do 2 dni
  • transport drogowy – gdzie czas doręczenia przesyłki wynosi od 3 do 5 dni

 

Jak nadać paczkę do Anglii?

Aby otrzymać koszt wyceny paczki do i z Anglii, należy skorzystać opcji „Szybka Wycena” na naszej witrynie. W tym celu, należy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Nasza firma, realizuje transporty przesyłek i paczek do Wielkiej Brytanii transportem drogowym i lotniczym. W ramach naszej usługi brokerskiej obsługujemy cały obszar Wielkiej Brytanii. Główne miejsca wysyłek do Anglii, to:

 

  • przesyłki do Londyn
  • przesyłki do Bristol
  • przesyłki do Leeds
  • przesyłki do Manchester

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Wielkiej Brytanii