Flaga Anglii, paczki do Anglii

Przesyłki kurierskie Polska – Anglia

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Anglii już od 40 zł!

Jak nadać paczkę do Anglii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Anglii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DPD czy TNT. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Anglii.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Anglii

Transport drogowy
Transport lotniczy

Przesyłki międzynarodowe – Anglia – Lądowe

Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE404056718997136,80 197,56 217,70269,70
Czas doręczenia wynosi 3-5 dni
PRZESYŁKI IMPORTOWE84,0084,00114,00117,60138,00132,00160,80330,03373,21 435,00
Czas doręczenia wynosi 3-5 dni

Prezentowane ceny netto nie uwzględniają opłaty paliwowej.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Paczka do Anglii to nasza specjalność

Szacuje się, że poza granicami Polski żyje ponad 21 milionów Polaków oraz osób z polskimi korzeniami. Duża część tej Polonii mieszka w Anglii (ok. 500 tys.). Statystyki te nie są jednak dokładne, gdyż wiele osób wyjeżdża na Wyspy Brytyjskie sezonowo. Ponadto prężnie rozwija się współpraca firm angielskich z polskimi. Tak czy inaczej, tak wielka społeczność polska sprawia, że proceder wysyłania paczek na linii Polska – Anglia jest ogromny – każdego dnia setki przesyłek wędruje między tymi dwoma państwami. Paczka do Anglii realizowana jest przez naszą platformę od wielu lat. Wieloletnia obecność na rynku Polskim, pozwoliła nam na nawiązanie współpracy biznesowej z ponad pięćdziesięcioma przewoźnikami na całym świecie. Dostarczamy paczki tanio i w bezpieczny sposób, do prawie dwustu krajów na świecie w tym również do Anglii.

Główne miejsca wysyłania przesyłek do Anglii to:

  • Bristol,
  • Londyn,
  • Manchester,
  • Leeds
  • mniejsze miasteczka
Paczki do Londynu, stolicy Anglii

Ile kosztuje kurier do Anglii?      

Przesyłki zagraniczne zawsze są wyceniane inaczej niż przesyłki krajowe. Określenie, ile wyniosą koszty wysłania przesyłki do Anglii, nie jest łatwe, bowiem cena ta jest zależna od wielu czynników.

Udostępniamy możliwość nadzoru paczek

Ze względu na wartościową zawartość przesyłki eksportowej oraz importowej udostępniamy jako GlobKurier możliwość śledzenia paczki on-line oraz w postaci SMS. Wybrane podmioty oferują również nadzór poprzez Facebook. Śledzenie online pozwala zminimalizować fakt jej zaginięcia w systemie logistycznym. Jednocześnie będą Państwo na bieżąco informowani, kiedy dana paczka czy korespondencja znajdzie się w docelowym miejscu.

Jaki jest czas doręczenia przesyłki do Anglii? 

Czas doręczenia paczki do Anglii, podobnie jak jej koszt wysłania, nie jest jednoznaczną kwestią. W tym przypadku należny uwzględnić odległość, środek transportu, którym chcemy, żeby nasza przesyłka do Anglii została przewieziona. Ważnym czynnikiem jest to, czy wysyłamy paczkę do jednego  większych miast w Anglii tj.: Bristol, Londyn, Manchester, Leeds, czy do małych miasteczek. Większe aglomeracje zazwyczaj są szybciej obsługiwane przez przewoźników kurierskich ze względu na lepiej zlokalizowane szlaki komunikacyjne.

 

W ramach przesyłek kurierskich do Anglii, wyróżniamy dwa rodzaje transportu jakimi mogą Państwo wysłać swoją przesyłkę do Anglii:

  • transport lotniczy – gdzie czas doręczenia przesyłki wynosi od 1 do 2 dni
  • transport drogowy – gdzie czas doręczenia przesyłki wynosi od 3 do 5 dni

Międzynarodowe zakazy – Tego nie można wysłać w paczce do Anglii

Ze względu na międzynarodowe zakazy nie mogą Państwo wysyłać substancji i materiałów niebezpiecznych, w tym rtęci, kwasu, petard, broni czy sprzętu wojskowego. Ponadto nie wolno umieszczać w przesyłce alkoholu, papierosów, żywności z krótkim terminem przydatności czy szczątków ludzkich, a dokładne spisy takich towarów są dostępne online. Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek wątpliwości – zapraszamy do kontaktu: kontakt@globkurier.pl

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Anglii