Paczki i przesyłki do Andory- flaga Andory

Paczkę na Andorę, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Andory
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Andory?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Andory, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Andory.

Do Andory wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Przesyłki kurierskie na Andorę

Andora to nieduże państwo położone w południowo-zachodniej Europie i sąsiadujące z Francją oraz Hiszpanią. Jeśli współpracujesz z zagranicznymi kontrahentami z Andory, może zatem pojawić się u Ciebie potrzeba nadania przesyłki do Andory. GlobKurier to profesjonalna marka pośrednicząca pomiędzy klientami a firmami kurierskimi. Współpracujemy z kilkudziesięcioma sprawdzonymi przewoźnikami, takimi jak m.in. DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben, Hellman, i wieloma innymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować bardzo atrakcyjne ceny – w związku z tym nie musisz ponosić olbrzymich kosztów w związku z wysłaniem paczki do Andory. Zadbamy o załatwienie wszystkich formalności, umożliwiając Ci śledzenie przesyłki na każdym etapie procesu logistycznego

Ile kosztuje paczka do Andory?

Cena przesyłki z GlobKurier.pl to wypadkowa różnych czynników. Pod uwagę brane są rozmiar i waga przesyłki, a także kraj nadania i odbioru, wybrana forma transportu czy opcje dodatkowe. Stawki z GlobKurier.pl są niższe nawet o 70 proc. niż bezpośrednio u przewoźnika, dlatego z nami nadasz tanią przesyłkę do Andory. Za pomocą szybkiej wyceny sprawdzisz, ile będzie kosztować Cię taka usługa w zależności od kuriera do Andory, na którego się zdecydujesz.

Paczki i przesyłki do Andory -Andorra la Vella

Jak nadać paczkę z GlobKurier.pl do Andory?

Obsługujemy cały obszar Andory, niemniej głównym miejscem wysyłek jest stolica kraju – miasto Andora. Średni czas doręczenia paczki wynosi od 1 do 5 dni roboczych. Do większości stolic GlobKurier.pl proponuje expressową, szybką i priorytetową formę doręczania przesyłek – już na następny dzień, do godziny 9 i 12. Po zarejestrowaniu się w naszym serwisie przechodzisz do szybkiej wyceny i uzupełniasz niezbędne informacje (istnieje też opcja zamówienia kuriera bez rejestracji). Na ich podstawie system wygeneruje dla Ciebie listę rekomendowanych kurierów wraz z podanymi cenami ich usług. Wystarczy wybrać przewoźnika i złożyć zamówienie, określając parametry paczki i podając swoje dane.

Zakazy przy przesyłkach do Andory

Poszczególni przewoźnicy określają w swoich regulaminach zasady nadawania przesyłek do Andory i innych krajów. Zabronione jest wysyłanie substancji niebezpiecznych takich jak np. kwas, rtęć czy materiały wybuchowe. Nie wolno również umieszczać w paczkach m.in. sprzętu wojskowego, zwierząt, alkoholu, papierosów, żywności z krótkim terminem przydatności czy szczątków ludzkich. Wszystkie przesyłki w obrocie międzynarodowym są dokładnie prześwietlane.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Andory.