Flaga Albanii - tanie przesyłki do Albanii

Paczka do Albanii, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Albanii
  • Porównaj kurierów i wybierz najlepsze rozwiązanie!
  • Wybierz najlepszą ofertę paczki do Albanii

Jak nadać paczkę do Albanii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Albanii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Albanii.

Do Albanii wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Paczki i przesyłki do Albanii

Albania to państwo bałkańskie wyróżniające się dynamicznym tempem rozwoju, dzięki któremu zyskuje na znaczeniu gospodarczym nie tylko w regionie, ale i w całej Europie. Atrakcyjna lokalizacja i liczne walory turystyczne to przesłanki, które mają istotny wpływ na potrzebę nadawania przesyłek do tego kraju. Z GlobKurier.pl paczkę do Albanii nadasz szybko i sprawnie – proste formalności i korzystne stawki to nasz duży atut.

Ile kosztuje paczka do Albanii?

Cena nadania przesyłki do Albanii zależy m.in. od takich czynników jak: parametry paczki lub palety (waga, wymiary), opakowanie, rodzaj usługi, wybór dodatkowych usług (np. ubezpieczenie przesyłki), miejsce docelowe itp. Nie bez znaczenia jest też to, na którego przewoźnika się zdecydujesz. Współpracujemy z ponad 50. firmami kurierskimi na całym świecie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość obsługi i całkowite bezpieczeństwo paczki w trakcie transportu. Z nami możliwa jest tania przesyłka do Albanii, którą zrealizujesz z wybranym przez siebie kurierem – w takiej cenie, jaka najbardziej Ci odpowiada. Przewidywany czas dostawy wynosi od 3 do 7 dni roboczych, ale nie składa się na to czas odprawy celnej, który może wydłużyć okres dostarczenia przesyłki.

Śledzenie przesyłki do Albanii

Wysyłając przesyłkę kurierską do Albanii, w każdej chwili możesz korzystać z systemu śledzenia przesyłek on-line. Śledzenie przesyłki online pozwala oszacować wstępnie czas dostawy pod wskazany adres bez konieczności bezpośredniego kontaktu z kurierem.

Zakazy przy przesyłkach do Albanii  

Każdy przewoźnik ma własny regulamin zawierający zasady dotyczące towarów, których nie należy wysyłać. Dlatego przed skorzystaniem z usług danego kuriera warto zapoznać się z tymi wytycznymi. W przesyłkach do Albanii nie mogą się znajdować przedmioty używane, konserwy i pokarmy dla zwierząt, produkty pochodzenia zwierzęcego, pojemniki aerozolowe, alkohol, leki, pieniądze, kosztowności, dokumenty niejawne, papierosy i wyroby tytoniowe, przedmioty szklane i narkotyki. Zakazany jest także przewóz zwierząt oraz rzeczy niebezpiecznych takich jak np. amunicja, broń, zapalniczki i inne łatwopalne materiały, silniki, substancje trujące, toksyczne, żrące, wybuchowe. Przypominamy, że każda przesyłka w obrocie międzynarodowym jest prześwietlana.

Transport przesyłki do Albanii

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Albanii transportem drogowym i lotniczym.

Główne miejsca wysyłek to:

  • przesyłki do Tirana
  • przesyłki do Durres
  • przesyłki do Szkodra

Obsługujemy cały obszar Albanii.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Albanii.