Cennik przesyłek kurierskich - GLS

Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Kliknij na logo i sprawdź cennik:

Dla firm
Klient indywidualny

Z nami nadasz przesyłkę na cały świat. Ceny dla wybranych krajów poniżej. Pozostałe kraje i wagi dostępne przy wycenie online. Wyceń

Przesyłki eksportowe

CENA NETTO BEZ OPŁATY PALIWOWEJ1 kg5 kg10 kg15 kg20 kg25 kg30 kg40 kg
Anglia57,2957,2958,6261,4365,5665,5667,41111,13
Austria34,9734,9736,9641,2547,4547,4550,1973,52
Francja72,3272,3275,2479,2084,4884,4885,80121,44
Niemcy35,7135,7137,5542,1345,6945,6949,30103,79
Słowacja40,9240,9243,5650,1654,1254,1254,1262,04
Włochy76,5676,5677,8880,5285,8085,8088,44124,08
MAKSYMALNE WYMIARY PRZESYŁEK
paczka
200 cm długości
paczka
60 cm wysokość
paczka
80 cm szerokość
paczka
40 kg waga rzeczywista
Maksymalnie 300 cm sumy najdłuższego boku i obwodu. Obwód = 1 x najdłuższy bok + 2 x wysokość + 2 x szerokość

Przesyłki krajowe a międzynarodowe

Serwisy pośrednictwa przesyłek oraz firmy kurierskie oferują realizację usług transportowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych. O tyle  o ile organizacja transportu krajowego jest sprawą dosyć prostą to transport międzynarodowy wymaga od nadawcy i pośrednika kurierskiego większego nakładu czasu i kosztów, był transport przesyłki mógł zostać zrealizowany w sposób poprawny i zapewnił najwyższy standard obsług klienta. Procedura transportu przesyłek międzynarodowych w realizacji zleceń do krajów Unii Europejskiej wygląda podobnie jak w transporcie krajowym – nie wymaga skomplikowanych formalności. W ramach przewidywanego czasu doręczenia przesyłki, transport towaru / paczki trwa od 2 do 7 dni. Wyjątek stanowią tutaj państwa, do których przesyłki są transportowane za pośrednictwem drogi lotniczej. np. Grecja, część grecka Cypru, w tym Malta oraz regiony terytorialne, które posiadają odrębne regulacje celne jak, np.  Gibraltar, San Marino, Wyspy Kanaryjskie.

Nieco odmiennie procedury obejmują przesyłki międzynarodowe, która są transferowane poza Unię Europejską. Transport tych przesyłek wymaga dodatkowej obsługi związanej z odprawą celną. Wyjątek stanowią tutaj przesyłki listowe, które nie posiadają wartości handlowej. W ramach odprawy celnej wyróżnić można ich dwa rodzaje. Towary o wartości poniżej 22 euro przeprowadza się odprawę zbiorową, natomiast dla towarów, których wartość przekracza 22 euro, przeprowadza się odprawę indywidualną. Odprawa celna wiąże się w tym przypadku z koniecznością dostarczenia dodatkowych dokumentów przez nadawcę paczki, przesyłki (karty odprawy celnej, faktury proforma oraz w zależności od rodzaju przewożonego towaru i celu wysyłki – oświadczenia). Przy odprawach indywidualnych należy dodatkowo dostarczyć dokumenty takie jak kserokopie dokumentów firmowych (gdy nadawcą jest firma), kopię dowodu osobistego (dla nadawców będących osobami prywatnymi) oraz upoważnienie dla Agencji Celnej, fakturę proforma. Należy zapamiętać, że:

 • cena oferowana przez firmy kurierskie i serwisy przesyłek obejmuje tylko koszty transportu, natomiast koszt odprawy celnej zostaje przeniesiony na odbiorcę przesyłki aby odprawa celna mogła zostać dokonana – konieczny jest numer EORI (obowiązuje podmioty fizyczne).  
 • transport przesyłek wielkogabarytowych do Norwegii i Rosji obsługiwany jest tylko w relacji firma- firma. 

Przesyłki zagraniczne, międzynarodowe

Za pośrednictwem platformy GlobKurier mogą Państwo w sposób prosty nadać przesyłkę zagraniczną do krajów Unii Europejskiej oraz Państw z całego Świata. Za pomocą naszego systemu, mogą Państwo wycenić każdą przesyłkę (kopertę, paczkę, paletę). W celu wyszukania odpowiedniego przewoźnika obsługującego rynki międzynarodowe, należy w pierwszej kolejności podać wymiar, wagę przesyłki międzynarodowej oraz kraj jej dostarczenia.

 

 

Jeśli jesteś klientem biznesowym i nadajesz paczki częściej – zapoznaj się z naszą ofertą dla firm i skorzystaj z rabatów dostępnych po zalogowaniu! 

Jesteś klientem indywidualnym?

Jesteś klientem biznesowym?

Za pośrednictwem naszej platformy dostarczą Państwo przesyłkę zagraniczną nie tylko do Europy, ale również do odległych krajów jak Filipiny, Zimbabwe, czy Hongkong. Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami kurierskimi, takimi jak np. FedEx, DHL czy UPS, dzięki czemu mogą Państwo wysłać przesyłkę, w dowolny zakątek Świata. Przewoźnicy kurierscy z którymi współpracujemy udostępniają szereg usług dodatkowych. W celu dostarczenia przesyłki zagranicznej w ekspresowym tempie, należny wybrać odpowiednią opcję i śledzenie paczki on-line. Niezależnie od tego, jakich rozmiarów jest Państwa przesyłka, GlobKurier.pl postara się, aby bezproblemowo dotarła ona na wskazane przez Państwa miejsce docelowe. Prosimy jednak mieć na uwadze, to żeby zawartość Państwa przesyłki była odpowiednio zabezpieczona, by mieć pewność, że dotrze na wskazane miejsce docelowe w stanie nienaruszonym. Broker kurierski – Globkurier.pl, zapewnia nie tylko ekspresowe doręczanie przesyłek międzynarodowych (zagranicznych), ale również przejmuje obowiązki związane z ich ewentualną gwarancją. Zdajemy sobie sprawę, że przedsiębiorcy mają bardzo wiele obowiązków, dlatego też zachęcamy Państwa do wypróbowania naszych świadczeń i nadania przesyłek międzynarodowych za pośrednictwem naszej platformy. 

Dlaczego warto wysyłać z GlobKurier.pl?

To tylko niektóre z korzyści wynikające z zamawiania usług kurierskich przez nasz
serwis!

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne stawki, które są dostępne po zalogowaniu. Nie trać więc czasu i już dziś zarejestruj się bez opłat, bez zobowiązań i skorzystaj z atrakcyjnych stawek.  

Przesyłki kurierskie międzynarodowe – kraje, do których możesz wysłać paczkę:

mapa swiata, przesylki miedzynarodowe

Przesyłki kurierskie Polska - Anglia

Wielka Brytania kojarzona jest głównie, jako miejsce emigracji. Jeśli zatem posiadają Państwo rodzinę, bądź przyjaciół w tym kraju, to niewykluczone, że zajdzie potrzeba nadania przesyłki do Anglii. Wówczas potrzebna będzie pomoc niezawodnej, doświadczonej i profesjonalnej firmy kurierskiej. Przesyłki z Polski do Anglii oraz innych krajów Wielkiej Brytanii realizowane są przez naszą platformę od wielu lat. Nasza firma specjalizuje się w realizacji usług kurierskich na linii Wielka Brytania-Polska. Wieloletnia obecność na rynku Polskim, pozwoliła nam na nawiązanie współpracy biznesowej z ponad pięćdziesięcioma przewoźnikami na całym świecie. Dostarczamy przesyłki kurierskie tanio i w bezpieczny sposób, do ponad dwustu krajów na Świecie. To co nas wyróżnia to konkurencyjne i atrakcyjne ceny. Nasi pracownicy do każdego zlecenia podchodzą w sposób indywidualny, co pozwala nam dogłębnie zrozumieć  Państwa potrzeby i w sposób sumienny wypełnić stawiane przed nami zlecenia kurierskie.  

 

Ile kosztuje kurier do Anglii?      

 

Przesyłki zagraniczne zawsze są wyceniane inaczej niż przesyłki krajowe. Określenie, ile wyniosą koszty wysłania przesyłki do Anglii, nie jest łatwe, bowiem cena ta jest zależna od wielu czynników. 

 

Jaki jest czas doręczenia przesyłki do Anglii?     

 

Czas doręczenia paczki do Anglii, podobnie jak jej koszt wysłania, nie jest jednoznaczną kwestią. W tym przypadku należny uwzględnić odległość, środek transportu, którym chcemy, żeby nasza przesyłka do Anglii została przewieziona. Ważnym czynnikiem jest to, czy wysyłamy paczkę do jednego z większych miast w Wielkiej Brytanii tj.: Bristol, Londyn, Manchester, Leeds, czy do małych miasteczek. Większe aglomeracje zazwyczaj są szybciej obsługiwane przez przewoźników kurierskich ze względu na lepiej zlokalizowane szlaki komunikacyjne.  

 

W ramach przesyłek kurierskich do Wielkiej Brytanii, wyróżniamy dwa rodzaje transportu jakimi mogą Państwo wysłać swoją przesyłkę do krajów Wielkiej Brytanii:     

 

 • transport lotniczy – gdzie czas doręczenia przesyłki wynosi od 1 do 2 dni 
 • transport drogowy – gdzie czas doręczenia przesyłki wynosi od 3 do 5 dni   

 

Jak nadać paczkę do Anglii?       

 

Aby otrzymać koszt wyceny paczki do i z Anglii, należy skorzystać opcji „Szybka Wycena” na naszej witrynie. W tym celu, należy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Nasza firma, realizuje transporty przesyłek i paczek do Wielkiej Brytanii transportem drogowym i lotniczym. W ramach naszej usługi brokerskiej obsługujemy cały obszar Wielkiej Brytanii. Główne miejsca wysyłek do Anglii, to:

     

 • przesyłki do Londyn
 • przesyłki do Bristol
 • przesyłki do Leeds
 • przesyłki do Manchester   
 

 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Wielkiej Brytanii. Jeśli nie wiesz, czy dany produkt może zostać przewieziony w paczce do Anglii – skontaktuj się z nami: kontakt@globkurier.p

Przesyłki kurierskie Polska - Czechy

Ile kosztuje kurier do Czech?      

 

Przesyłki zagraniczne zawsze są wyceniane inaczej niż przesyłki krajowe. Określenie, ile wyniosą koszty wysłania przesyłki do Czech, nie jest łatwe, bowiem cena ta jest zależna od wielu czynników. 

 

Jak wysłać paczkę do Czech? 

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani wysłaniem przesyłki do Czech za pośrednictwem naszej firmy, jej nadanie okaże się niezwykle łatwą czynnością. W tym celu wystarczy dostęp do Internetu i drukarka. Pierwszym krokiem jaki należy wykonać jest wejście na stronę internetową GlobKurier.pl, następnie należy kliknąć w zakładkę „szybka wycena”. Na tym etapie system poprosi Państwa o podanie następujących informacji: wagę i wymiary przesyłki a także kraj nadania i odbioru przesyłki, wybór przewoźnika, dane osobowe nadawcy i odbiorcy, określenie typu przesyłki oraz dodanie krótkiego jej opisu ( zawartość oraz szacowana wartość paczki), numer konta, na który zostaną wypłacone pieniądze z odszkodowania w razie uszkodzenia przesyłki (jeśli Klient zdecyduje się na odszkodowanie). W momencie ukończenia wypełniania formularza, zostaje ustalona ostateczna cena usługi. Po jej akceptacji i opłaceniu przez Klienta następuje kolejny krok. Na adres e-mail Klient otrzymuje międzynarodowy list przewozowy. Na międzynarodowym liście przewozowym znajdują się wszystkie dane dotyczące paczki – dane nadawcy, odbiorcy oraz opis zawartości. Podpisany jest potrzebny w trzech egzemplarzach: jeden zatrzymuje dla siebie, drugi zostaje przekazany firmie kurierskie, trzeci otrzyma odbiorca wraz z przesyłką. Ostatnim krokiem jest oczekiwania na przybycie kuriera. Odbierze on przesyłkę i od tego momentu rozpocznie się proces jej transportu. Proces ten można śledzić na stronie GlobKurier.pl poprzez opcję „Wyszukaj przesyłkę” wpisując numer zamówienia lub numer listu przewozowego. 

 

Jak przygotować paczkę do Czech?

 

Bardzo ważną kwestią jest przygotowanie przez nadawcę paczki do Czech. Długa podróż oraz także częste jej przepakowania (do magazynów, sortowni, busów) sprawiają, że jest ona narażona na różnego rodzaju wstrząsy i uderzenia. Należy pamiętać, iż cena usługi kurierskiej może zależeć od formy opakowania. Dlatego też najbardziej opłacalne jest pakowanie przedmiotów do jak najmniejszych kartonów. Warto się również zastanowić czy istnieje możliwość schowania jednego przedmiotu w drugi. Jeśli przewożone mają być przedmioty delikatne, wówczas warto je zabezpieczyć folią bezbelkową. Artykuły, które mogą się wylać należy umieścić w woreczkach foliowych. Całość należy a nawet powinno się okręcić kilka razy taśmą klejącą. Dodatkowym bezpieczeństwem przesyłki delikatnej będzie dodanie karteczki np. z napisem „Uwaga szkło”. Realizujemy transporty paczek i przesyłek do Czech transportem lotniczym i drogowym. Specjalizujemy się w obsłudze całego obszaru Czech. Główne miejsca wysyłek do Czech to: 

 • przesyłki do Praga 
 • przesyłki do Ostrawa 
 • przesyłki do Brno
 •  przesyłki do Pilzno 

 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Czech. Jeśli nie wiesz, czy dany produkt może zostać przewieziony w paczce do Czech – skontaktuj się z nami:kontakt@globkurier.pl

Przesyłki kurierskie Polska - Niemcy

Ile kosztuje kurier do Niemiec?      

 

Przesyłki zagraniczne zawsze są wyceniane inaczej niż przesyłki krajowe. Określenie, ile wyniosą koszty wysłania przesyłki do Niemiec, nie jest łatwe, bowiem cena ta jest zależna od wielu czynników. 

 

Jak nadać paczkę do Niemiec? 

 

Czas realizacji dostarczenia przesyłki kurierskiej do Niemiec to kwestia uzależniona od kilku czynników. Największe znaczenie ma to, jaki jest ciężar przesyłki oraz jakie są jej wymiary. Koszt przesyłki z Polski do Niemiec zależy też od tego, czy jest to zwykła przesyłka listowna czy paczka o większych gabarytach. Ponadto ważne jest to, czy zdecydują się Państwo na standardowy tryb przesyłki – drogowy, czy też na opcję ekspresową – samolotem, która związana jest ściśle z większymi kosztami. Istotną kwestią stanowi tutaj miejsce dostarczenia. Przesyłki wysyłane do dużych miast są bowiem szybciej obsługiwane z racji swojego korzystnego położenia komunikacyjnego. 

 

Co możesz wysyłać kurierem do Niemiec? 

 

W związku z tym, że Niemcy należą do krajów państw Unii europejskich, to procedura celna jest znacznie uproszczona, ponieważ przesyłki wędrujące z innego kraju należącego do Unii Europejskiej nie są sprawdzane przez Urząd Celny. Przesyłka wysyłana do Niemiec nie może zawierać narkotyków i substancji niebezpiecznych takich jak: substancje trujące, wybuchowe, łatwopalne itd.. W przesyłach nie może się również znajdować się większość rodzajów broni, alkoholu i wyrobów tytoniowych, które są dozwolone tylko w odpowiedniej ilości  i wyłącznie do użytku własnego. Kolejnym elementem, którego nie możemy przewieźć przez granicę są leki; jeśli istnieje potrzeba ich przyjmowania, potrzebne będzie zaświadczenie lekarskie o tym informujące. Zwierzęta mogą być przewożone między krajami Unii Europejskiej, natomiast niezbędne w tym celu jest odpowiednie oznaczenie takiej przesyłki, a także posiadana przez zwierzę międzynarodowej książeczki zdrowia. Nasza firma realizuje transporty przesyłek i paczek do Niemiec transportem lotniczym i drogowym, a do tego obsługujemy cały obszar Niemiec. Główne miejsca wysyłek do regionu Niemiec to: 

 

 • przesyłki do Berlin 
 • przesyłki do Monachium 
 • przesyłki do Dortmund 
 • przesyłki do Hamburg 

 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Niemiec. Jeśli nie wiesz, czy dany produkt może zostać przewieziony w paczce do Niemiec – skontaktuj się z nami:kontakt@globkurier.p

Przesyłki kurierskie Polska - Norwegia

Ile kosztuje kurier do Norwegii?      

 

Przesyłki zagraniczne zawsze są wyceniane inaczej niż przesyłki krajowe. Określenie, ile wyniosą koszty wysłania przesyłki do Norwegii, nie jest łatwe, bowiem cena ta jest zależna od wielu czynników. 

 

Norwegia to państwo które posiada jedną z najlepszych gospodarek świata. Duże przychody tego Państwa są generowane przez platformy wiertnicze. W Norwegii bardzo rozwinięte jest górnictwo. Polskie firmy coraz częściej współpracują z norweskimi. W Norwegii Polacy stanowią największą mniejszość narodowa wśród imigrantów. Często więc zachodzi potrzeba przesłania taniej przesyłki kurierskiej lub palety do Norwegii. Mogłoby się wydawać, że wiąże się to z wielkimi kosztami. Dzięki naszej platformie – polskiej firmie transportowej, zatrudniającej wykwalifikowany personel i współpracującej z wieloma przewoźnikami na całym świecie – mogą Państwo już teraz ograniczyć wydatki na transport do Norwegii! Oprócz niskiego kosztu GlobKurier, zapewnia szybki czas dostawy oraz wysokie bezpieczeństwo przesyłki. W każdej chwili mogą Państwo także śledzić swoją przesyłkę drogą internetową. 

 

Czego nie można wysyłać do Norwegii? 

 

Oprócz rzeczy standardowych takich jak broń czy lekarstwa, do Norwegii nie należy wysyłać gotówki i żywności krótkoterminowej. Norwegia podchodzi bardzo rygorystyczne do przychodzących przesyłek, dlatego warto dobrze zastanowić się nad tym, czy aby na pewno możemy nadać swoją paczkę do tego kraju. Jeśli nie widzą Państwo, co dokładnie może być przedmiotem przesyłki kurierskiej do Norwegii, prosimy o kontakt z naszą firmą. Odpowiemy na każde Państwa pytanie i rozwiejemy każdą wątpliwość. Główne miejsca wysyłek do Norwegii, to:

 

 • przesyłki do Oslo
 • przesyłki do Trondheim
 • przesyłki do Bergen
 • przesyłki do Stavanger 

 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Norwegii. Jeśli nie wiesz, czy dany produkt może zostać przewieziony w paczce do Norwegii –  skontaktuj się z nami:kontakt@globkurier.pl

Przesyłki kurierskie Polska - Mali

Ile kosztuje kurier do Mali?      

 

 

Przesyłki zagraniczne zawsze są wyceniane inaczej niż przesyłki krajowe. Określenie, ile wyniosą koszty wysłania przesyłki do Mali, nie jest łatwe, bowiem cena ta jest zależna od wielu czynników. 

 

Mali, nie jest zbyt popularnym kierunkiem turystycznym, lecz wart uwagi. Naszym zdaniem, pustynne safari jest bardzo interesującym przeżyciem, jedynym w swoim rodzaju. Mali – kraj śródlądowe państwo w Afryce, jest bardzo bezpieczne a jego mieszkańcy są bardzo ciekawi świata. Co istotne z naszego punktu widzenia, wielu Malijczyków zna historię Polski i współczesne wydarzenia w naszym kraju i chętnie o nich rozmawia. Mimo że większość Malijczyków jest wyznania islamskiego, są oni przyjaźnie nastawieni do wyznawców innych wiar religijnych. Mieszkańcy Mali lubią rozmawiać o religii i polityce.

Malijczycy są niezwykle przyjacielscy, z tego też powodu możemy potrzebować wysłać paczkę do Mali. Niestety, koszt nadania przesyłki do Mali jest niezwykle kosztowny. W Mali występuje tylko jedna droga asfaltowa poza miastami, co skutecznie utrudnia dostarczanie przesyłek. Chcąc wysłać przesyłkę do Mali za pośrednictwem naszego systemu, mają Państwo pewność, że dołożymy wszelkich starań by paczka do Mali trafiła w stanie nienaruszonym. Główne miejsca wysyłek do Mali, to: 

 • przesyłki do Bamako

 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Mali. Jeśli nie wiesz, czy dany produkt może zostać przewieziony w paczce do Mali – skontaktuj się z nami: kontakt@globkurier.pl 

Przesyłki kurierskie Polska - Somalii

Prowadzą Państwo firmę i współpracują z osobami z różnych zakątków świata ? A może masz po prostu znajomych w egzotycznych krajach? Najlepszym, najtańszym i najbezpieczniejszym sposobem na wysłanie paczki do Somalii – jest nasza platforma. Nieważne czy chcą Państwo wysłać pojedynczą przesyłkę z kilkoma pamiątkami dla przyjaciół z Somalii, czy duże przesyłki dla kontrahentów. Zapewniamy transport morski, lądowy, oraz lotniczy. Najszybciej jak tylko możliwe, bez komplikacji. Nasza platforma – GlobKurier pośredniczy między klientami a firmami kurierskimi – dzięki temu nie muszą się obawiać Państwo formalności. Dzięki współpracy z różnymi firmami przewozowymi na terenie naszego kraju i nie tylko, jesteśmy w stanie wysłać przesyłkę do Somalii taniej niż bezpośrednio u przewoźnika – a nawet naszej konkurencji. Nasz zespół pracowników, jest dobrze wyszkolony w tym co robi – jeśli mają państwo jakiekolwiek pytanie, prosimy o kontakt się z naszą firmą – GlobKurier. Odpowiemy na wszystkie Państwa wątpliwości. GlobKurier – najlepsza opcja wysyłki paczek z Somalii.  Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Somalii transportem lotniczym i drogowym. Główne miejsca wysyłek do Somalii, to: 

 • przesyłki do Mogadiszu (stolica Somalii)

 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Somalii. Jeśli nie wiesz, czy dany produkt może zostać przewieziony w paczce do Mali – skontaktuj się z nami: kontakt@globkurier.pl 

Przesyłki kurierskie Polska - Liblii

Libia stanowi rzadki wybór wśród turystów, co spowodowane jest ograniczeniami wizowymi Libii. Jedynym sposobem aby podróżować po tym kraju jest posiadanie wizy turystycznej – wtedy podróż odbywa się w całości z przewodnikiem libijskim, lub posiadając wizę biznesową – wydawaną na zaproszenie libijskiej firmy. W Libii znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc, zaczynając od starożytnych miast, przez pagórki i góry, aż po samą Saharę, która obejmuje ponad 95% powierzchni kraju Libii. Zaznaczyć trzeba, że ta część Sahary uważana jest za jedną z najbezpieczniejszych i najlepszych dla turystów.

Jako ciekawostkę można dodać, to że ponad 80 tysięcy Libijczyków studiowało w Polsce. Dlatego też, dużo osób wysyła paczki do tego Państwa. Chcą nadać paczkę do Libii muszą się Państwo przygotować na wysokie koszty transportu paczki. Dzięki naszemu systemowi, mogą mieć Państwo pewność, że przesyłki do Libii w GlobKurier są bardzo atrakcyjne na tle pozostałych brokerów kurierskich. Główne miejsca wysyłek do Libii to: 

 • przesyłki do Trypolis

 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Libii. Jeśli nie wiesz, czy dany produkt może zostać przewieziony w paczce do Mali – skontaktuj się z nami: kontakt@globkurier.pl 

Przesyłki kurierskie Polska - Peru

Peru znajduje się w Ameryce Południowej i stanowi on drugi kraj pod względem zamieszkujących go Indian. Widać to zdecydowanie na ulicach Peru. Peruwiańczycy chodzący w tradycyjnych strojach, ręcznie robionych ozdobach. na ulicy to nie nowość, wszędzie można znaleźć regionalne pamiątki. Odwiedzenie Machu Picchu – najlepiej zachowane miasto Inków, to podstawa. Na każdym kroku kultura Indian uderza w oczy, lecz nie jest nachalna, łączy się z nowoczesnością dobrze wpływa na turystykę. Turystycznie Peru bardzo dobrze sobie radzi – jest to najczęściej odwiedzany przez turystów region w Ameryce Południowej.

Będąc na wyjeździe w Peru mogą Państwo nakupić wiele różnych regionalnych pamiątek, które możną przywieźć z Peru dla bliskiej osoby. Problemy zaczynają się, gdy wracamy – często pamiątki nie mieszczą się w naszym bagażu. Każdy dodatkowy kilogram w samolocie wiąże się z dużym wydatkiem. Większość osób odwiedzających ten region decyduje się na wysłanie paczką zakupionych w Peru dóbr. Wybierając naszą platformę mogą Państwo to zrobić w sposób bezpieczny i szybszy. Nasza firma brokerska zapewnia atrakcyjne ceny  przesyłek z Peru tak importowych jak i eksportowych. Paczki z Peru do Polski mogą Państwo wysłać za pośrednictwem naszej witryny.  Główne miejsca wysyłek z Polski do Peru to: 

 • przesyłki do Lima.
 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Peru. Jeśli nie wiesz, czy dany produkt może zostać przewieziony w paczce do Peru – skontaktuj się z nami: kontakt@globkurier.pl 

Dostarczymy Państwa przesyłkę międzynarodową nie tylko do krajów Europejskich ale również do odległych  zakątków Świata, takich jak, np. Filipiny, Zimbabwe, czy Hongkong. Jako broker kurierski - Globkurier, pracuje z najlepszymi przewoźnikami kurierskimi, do których można zaliczyć min. przewoźników FedEx, DHL czy UPS, dzięki czemu mogą Państwo w bezpieczny i szybki sposób wysłać przesyłkę, w dowolny zakątek Świata. Przewoźnicy kurierscy z którymi współpracujemy udostępniają szereg usług dodatkowych, o których moga się państwo dowiedzieć wybierając odpowiedniego przewoźnika na naszej witrynie internetowej. W celu dostarczenia przesyłki międzynarodowej w ekspresowym tempie, należny wybrać odpowiednią opcję na naszej witrynie oraz śledzenie paczki dorgą on-line. Niezależnie od tego, jakich rozmiarów jest Państwa przesyłka zagraniczna, nasz personel postara się, aby bezproblemowo dotarła ona na wskazane przez Państwa miejsce. wysyłając przesyłkę zagranizną, prosimy pamiętać o tym by, zawartość przesyłki międzynarodowej była odpowiednio zabezpieczona, by mieć pewność, że dotrze na wskazane miejsce docelowe w stanie nienaruszonym. Broker kurierski – Globkurier.pl, zapewnii Panstwu nie tylko ekspresowe doręczanie przesyłek zagranicznych, ale również w ramach swoich świadczeń przejmuje obowiązki związane z ich gwarancją. Zdajemy sobie sprawę, że klienci biznesowi, cyz indywidualni mają bardzo wiele obowiązków, dlatego też zachęcamy Państwa o wypróbowania naszych świadczeń i nadania przesyłek międzynarodowych za pośrednictwem naszej platformy.

 1. GlobKurier, to profesjonalny operator logistyczny. Współpracujemy z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie. Z Naszą firmą Państwa przesyłki zagraniczne są bezpieczne, bo sprawujemy nad nimi pełną kontrolę.  Zapraszamy do współpracy!