Cennik przesyłek kurierskich międzynarodowych - FedEx

Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

Kliknij na logo i sprawdź cennik:

Dla firm
Klient indywidualny

Z nami nadasz przesyłkę na cały świat. Ceny dla wybranych krajów poniżej. Pozostałe kraje i wagi dostępne przy wycenie online. Wyceń

Przesyłki eksportowe

CENY NETTO BEZ OPŁATY PALIWOWEJ1 kg5 kg10 kg15 kg20 kg25 kg30 kg40 kg50 kg60 kg68 kg
Anglia476176,387,892,8108,2113,2172198225250
Austria3647,51546170,7980,6890,57171,88130140168
Belgia4661,8772,876,387,8108,2113,2171,88198,63223,79248,94
Czechy39,7647,81536171,358191111130150168
Dania62,1771,3076,3087,8092,80107,20113,20198233257285
Estonia63,1778,2398113,20123,20144149238278317355
Francja446176,387,892,8108,2113,2
172198
225249
Hiszpania4781,9781,97115,37115,37115,37115,37172198225249
Irlandia426176,3087,8092,80108,20113172198205259
Litwa55,6059,6064,6076,108197,80102,80199229257285
Niemcy35475465708190110130141169
Norwegia61107,74147,45169,08190,7211,55234,4278,14318,38355,76393,15
Rumunia63758898103119124198228256284
Słowacja55,6059,6064,6076,108197,80102,80199229257285
Słowenia63,1773,238898103119124199229257285
Szwecja63828898103110124198228256284
USA, Stany Zjednoczone81,87153,76211,44250,82282,99331,12389,071049,541182,681782,181938,55
Włochy476176,387,892,8108113172198225250
UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie od
15 zł
TYP PRZESYŁKI
Przesyłka standardowa
Przesyłka niestandardowa
230 zł
MAKSYMALNE WYMIARY PRZESYŁEK
paczka
200 cm długości
paczka
60 cm wysokości
paczka
80 cm szerokości
lub 300 cm sumy długości i obwodu . Obwód = 2 x wysokość + 2 x szerokość

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Firma FedEx Express Europe, które ma swoją centralę w Hoofddorp w Holandii, funkcjonuje od ponad 35 lat. Łączy ludzi i możliwości, a klientom oferuje dostęp do największej w skali światowej sieci przesyłek lotniczych oraz niezrównaną europejską sieć drogową. Dzięki FedEx paczki za granicę trafiają w założonym terminie.
Łącznie firma ta obsługuje przesyłki z ponad 220 krajów i terytoriów na całym świecie. Flota jej pojazdów liczy 25 000 samochodów dostawczych i busów oraz ponad 6500 ciężarówek i przyczep. FedEx obsługuje 78 różnych lotnisk i dysponuje około 70 samolotami.

Za pośrednictwem platformy GlobKurier możesz w sposób prosty nadać przesyłkę zagraniczną do krajów Unii Europejskiej oraz Państw z całego Świata. Za pomocą naszego systemu, mogą Państwo wycenić każdą przesyłkę (kopertę, paczkę, paletę). W celu wyszukania odpowiedniego przewoźnika obsługującego rynki międzynarodowe, należy w pierwszej kolejności podać wymiar, wagę przesyłki międzynarodowej oraz kraj jej dostarczenia.

Jeśli jesteś klientem biznesowym i nadajesz paczki częściej – zapoznaj się z naszą ofertą dla firm i skorzystaj z rabatów dostępnych po zalogowaniu! 

Jesteś klientem indywidualnym?

Jesteś klientem biznesowym?

Co możesz wysłać kurierem FedEx za pośrednictwem GlobKurier.pl?

Dzięki firmie kurierskiej FedEx możesz przesyłać paczki o standardowych i niestandardowych wymiarach. Maksymalnie parametry przesyłki:

  • 200 cm długości,
  • 60 cm wysokości,
  • 80 cm szerokości.

Dopuszczalne jest również wysłanie przez FedEx paczki, której obwód wynosi maksymalnie 300 cm. Przy czym obwód to dwukrotna wysokość plus dwukrotna szerokość.

Za pośrednictwem FedEx, za dodatkową opłatą zgodną z cennikiem, możesz wysłać niestandardowe towary, takie jak:

  • Materiały niebezpieczne niewymagające kontroli podczas przewozu – IDG.
  • Suchy lód – DI.
  • Baterie Litowe Sekcja II – ELB.
  • Przesyłki dyplomatyczne – poczta dyplomatyczna.
  • Przesyłki dłużycowe – długość najdłuższego boku wynosi maksymalnie 274 cm a obwód nie może przekraczać 330 cm.
  • Paleta napiętrowalna – w ramach usługi FedEx International Priority Freight i FedEx International Economy Freight.

W ramach usług standardowych FedEx cennik przesyłek międzynarodowych prezentuje z podziałem na odpowiednią wagę przesyłki od 1 do 70 kg.
Możesz też dopłacić za ubezpieczenie przesyłki w FedEx – koszt to od 15 zł wzwyż.

Na co warto jeszcze zwrócić uwagę w ofercie FedEx? Cennik usług międzynarodowych. Zobaczysz w nim, że dopłata za przesyłkę o niestandardowych wymiarach wynosi 80 zł.

Dlaczego warto wysyłać z GlobKurier.pl?

FedEx ma w swojej ofercie dostarczanie szerokiego zakresu różnego rodzaju przesyłek i możliwość wysyłki z i do ponad kilkuset lokalizacji. Firma działa w regionie Azji i Pacyfiku, w Kanadzie, w Europie, na Bliskim i Środkowej Wschodzie, w Afryce, Ameryce Łacińskiej oraz na Karaibach.

Jako klient GlobKurier.pl możesz śledzić przesyłki FedEx w czasie rzeczywistym. Dostawa paczek realizowana jest niezależnie od pogody. Firma doręcza także przesyłki ciężkie, ważące do 800 kg na dowolny adres. Paczki o wadze do 70 kg możesz wysyłać w ramach usług FedEx Next Day Standard, co gwarantuje Ci doręczenie następnego dnia roboczego. Zautomatyzowane narzędzia wysyłkowe, pozwalające łatwo zamawiać i monitorować przesyłki, z pewnością działają na korzyść marki FedEx.

Zamów kuriera FedEx za pośrednictwem GlobKurier.pl. Zaoszczędzisz czas i zapewnisz sobie szybki odbiór swojej przesyłki.

To tylko niektóre z korzyści wynikające z zamawiania usług kurierskich przez nasz
serwis!

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne stawki, które są dostępne po zalogowaniu. Nie trać więc czasu i już dziś zarejestruj się bez opłat, bez zobowiązań i skorzystaj z atrakcyjnych stawek.  

GlobKurier, to profesjonalny operator logistyczny. Współpracujemy z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie. Z Naszą firmą Państwa przesyłki zagraniczne są bezpieczne, bo sprawujemy nad nimi pełną kontrolę.  Zapraszamy do współpracy!