Paczki i przesyłki kurierskie - Szczecin

Skorzystaj z porównywarki cen kurierów i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Kurier Szczecin - województwo zachodniopomorskie

Dostępne usługi kurierskie w województwie zachodniopomorskim:

przesyłki ekspresowe

przesyłki kopertowe,

przesyłki wielkogabarytowe

przesyłki priorytetowe

przesyłki paletowe

Niestety, przesyłki sameday obecnie zostały wyłączone z oferty. 

Kurier Szczecin jest w stanie za pomocą firm takich jak FedEx, DHL, UPS jest w stanie zrealizować doręczenia terminowe zarówno na terenie Szczecina jak i na terenie całego kraju. Kurier w Szczecinie jest zobowiązany dostarczyć przesyłkę do Szczecina oraz okolic w wyznaczonym terminie.

 

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki Szczecin

Szczecin jest miastem wyjątkowo ciekawym. Zarówno z punktu widzenia mieszkańców jak i inwestujących tam firm. Miasto, co prawda nie leży nad morzem wbrew powszechnym żartom, jednak ma z morzem bałtyckim bezpośrednie połączenie, co otwiera możliwości na kontakty z międzynarodowymi firmami. Miasto posiada bogatą historię, odrestaurowany od niedawna dworzec kolejowy, leży na głównej trasie łączącej północ Polski z Południem, posiada działający port lotniczy oraz stocznię, co czyni Szczecin jednym z głównych w Polsce węzłów komunikacyjnych. Ciągły rozwój infrastruktury oraz liczne międzynarodowe targi przyciągają do Szczecina wiele dużych firm.

Opisane kwestie, oraz duża odległość między pobliskimi miastami a stolicą województwa zachodnio-pomorskiego sprawia, że fraza „kurier Szczecin” staje się popularniejsza każdego dnia oraz jest ciągle rosnący popyt na przesyłki kurierskie na terenie Szczecina i okolicy.

U nas masz możliwość wysyłania paczek z i do Szczecina, gdziekolwiek chcesz, nie tylko w obrębie, miasta czy województwa, ale także całego kraju. 

Przesyłki krajowe do Szczecina

Jak nadać przesyłkę?

Nadanie przesyłki do Polski dzięki GlobKurier.pl jest niezwykle proste. Na naszej stronie internetowej skorzystaj z opcji Szybkiej Wyceny, po czym określ wymiary przesyłki. System wygeneruje dla Ciebie najlepsze opcje wysyłki taniej przesyłki kurierskiej do Polski. Oszczędzasz czas i pieniądze, dzięki prostym rozwiązaniom. GlobKurier współpracuje z najlepszymi przewoźnikami, dzięki czemu masz gwarancję bezpiecznego dostarczenia przesyłki do Szczecina.
 
Aby Twoja przesyłka dotarła do odbiorcy upewnij się, czy wpisałeś prawidłowe dane. Jeśli masz wątpliwości dotyczące kodu pocztowego w danym rejonie możesz to sprawdzić, za pomocą wyszukiwarki kodów pocztowych.

Prosimy pamiętać o prawidłowym zapakowaniu i zabezpieczeniu przesyłki, aby zapobiec jej uszkodzeniu podczas transportu. Należy zadbać o dobrej jakości karton, najlepiej, jeśli nie był wcześniej używany. Przesyłka powinna być odpowiednio opisana, karton powinien być nienaruszony, samą przesyłkę należy odpowiednio zabezpieczyć, aby uniknąć uszkodzenia paczki podczas transportu. Ponadto prosimy mieć na uwadze, aby przedmioty w środku opakowania nie przemieszczały się, stosując wypełniacze, np. styropianowe. Na koniec proponujemy owinąć paczkę mocną taśmą klejącą.

Jeśli chcesz mieć pewność, że przesyłka jest prawidłowo zapakowana sprawdź naszego bloga: Jak zapakować paczkę w 7 krokach?

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 5 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
ZOSTAW SWOJE DANE A MY ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE