Paczki i przesyłki kurierskie - Poznań

Skorzystaj z porównywarki cen kurierów i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Kurier Poznań - województwo wielkopolskie

Jako że firma GlobKurier jest świadoma zapotrzebowania na usługi kurierskie na terenie Poznania oferujemy liczne możliwości wysyłki paczek na terenie Poznania.

Dostępne usługi kurierskie w Poznaniu:

przesyłki ekspresowe,

przesyłki kopertowe

przesyłki wielkogabarytowe,

przesyłki paletowe.

Aktualnie musimy poinformować, iż usługa doręczeń sameday jest niedostępna.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – oferujemy terminowość usług, rzetelność, możliwość śledzenia przesyłki oraz bezpośredni kontakt zarówno z naszym biurem jak i z samym kurierem w Poznaniu.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki Poznań

Pomiędzy Warszawą, a miastami na pomorzu, Poznań jest z logistycznego punktu widzenia najważniejszym miastem łączącym centrum Polski z północą. To piąte pod względem liczby ludności miasto w Polsce i szóste pod względem powierzchni. Stanowi ono istotny węzeł drogowy i kolejowy, istotny jest także międzynarodowy port lotniczy. Poznań jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, handlowym, logistycznym i turystycznym. Ważnym, cyklicznym wydarzeniem są Międzynarodowe Targi Poznańskie, które co roku przyciągają do Poznania nowych inwestorów oraz nowe firmy.

U nas masz możliwość wysyłania paczek z i do Poznania, gdziekolwiek chcesz, nie tylko w obrębie, miasta czy województwa, ale także całego kraju. 

Przesyłki krajowe - Poznań

Jak nadać przesyłkę?

Nadanie przesyłki do Polski dzięki GlobKurier.pl jest niezwykle proste. Należy wybrać rodzaj przesyłki oraz skorzystać z opcji Szybka Wycena. Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, DHL, FedEx, DPD co gwarantuje dotarcie paczki do każdego miejsca w Poznaniu oraz okolicy. Oszczędzasz czas i pieniądze, dzięki prostym rozwiązaniom. 
 
Aby Twoja przesyłka dotarła do odbiorcy upewnij się, czy wpisałeś prawidłowe dane. Jeśli masz wątpliwości dotyczące kodu pocztowego w danym rejonie możesz to sprawdzić, za pomocą wyszukiwarki kodów pocztowych.

Najlepszym sposobem zapakowania towaru jest umieszczenie go w pudełku kartonowym o regularnych kształtach prostopadłościanu. Równomierne rozłożenie ciężaru paczki, brak dodatkowych oznaczeń (uwaga szkło, góra/dół, folia strecz na zewnątrz paczki) powoduje, że paczka spełnia wymogi paczki standardowej. Jest to najbardziej popularny typ paczki i zarazem najtańszy. Istotną czynnością jest odpowiednie zabezpieczenie pudełka oraz przedmiotu znajdującego się wewnątrz niego, co pozwoli zapobiec uszkodzeniu w przypadku ewentualnych wstrząsów. Konieczne jest również umieszczenie listu przewozowego na opakowaniu, co pozwoli kurierowi z łatwością dowieźć towar do celu. W przypadku dalszych pytań zapraszamy do kontaktu.

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 5 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
ZOSTAW SWOJE DANE A MY ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE