Paczki i przesyłki kurierskie - Poznań

Skorzystaj z porównywarki cen kurierów i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Kurier Poznań - województwo wielkopolskie

Dostępne usługi kurierskie w Poznaniu

Aktualnie musimy poinformować, iż usługa doręczeń sameday jest niedostępna.

Jako że firma GlobKurier jest świadoma zapotrzebowania na usługi kurierskie na terenie Poznania oferujemy liczne możliwości wysyłki paczek na terenie Poznania.

Przesyłki Poznań:

przesyłki ekspresowe,

przesyłki kopertowe

przesyłki wielkogabarytowe,

przesyłki paletowe.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – oferujemy terminowość usług, rzetelność, możliwość śledzenia przesyłki oraz bezpośredni kontakt zarówno z naszym biurem jak i z samym kurierem do Poznania.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki Poznań

Pomiędzy Warszawą, a miastami na pomorzu, Poznań jest z logistycznego punktu widzenia najważniejszym miastem łączącym centrum Polski z północą. To piąte pod względem liczby ludności miasto w Polsce i szóste pod względem powierzchni. Stanowi ono istotny węzeł drogowy i kolejowy, istotny jest także międzynarodowy port lotniczy. Poznań jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, handlowym, logistycznym i turystycznym. Ważnym, cyklicznym wydarzeniem są Międzynarodowe Targi Poznańskie, które co roku przyciągają do Poznania nowych inwestorów oraz nowe firmy.

U nas masz możliwość wysyłania paczek z i do Poznania, gdziekolwiek chcesz, nie tylko w obrębie, miasta czy województwa, ale także całego kraju. 

Przesyłki krajowe - Poznań

Jak nadać przesyłkę?

Nadanie przesyłki do Polski dzięki GlobKurier.pl jest niezwykle proste. Należy wybrać rodzaj przesyłki oraz skorzystać z opcji Szybka Wycena. Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, DHL, FedEx, DPD co gwarantuje dotarcie paczki do każdego miejsca w Poznaniu oraz okolicy. Oszczędzasz czas i pieniądze, dzięki prostym rozwiązaniom. 
 
Aby Twoja przesyłka dotarła do odbiorcy upewnij się, czy wpisałeś prawidłowe dane. Jeśli masz wątpliwości dotyczące kodu pocztowego w danym rejonie możesz to sprawdzić, za pomocą wyszukiwarki kodów pocztowych.

Jak zapakować paczkę?

Najlepszym sposobem zapakowania towaru jest umieszczenie go w pudełku kartonowym o regularnych kształtach prostopadłościanu. Równomierne rozłożenie ciężaru paczki, brak dodatkowych oznaczeń (uwaga szkło, góra/dół, folia strecz na zewnątrz paczki) powoduje, że paczka spełnia wymogi paczki standardowej. Jest to najbardziej popularny typ paczki i zarazem najtańszy. Istotną czynnością jest odpowiednie zabezpieczenie pudełka oraz przedmiotu znajdującego się wewnątrz niego, co pozwoli zapobiec uszkodzeniu w przypadku ewentualnych wstrząsów. Konieczne jest również umieszczenie listu przewozowego na opakowaniu, co pozwoli kurierowi z łatwością dowieźć towar do celu. W przypadku dalszych pytań zapraszamy do kontaktu.

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 40 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
ZOSTAW SWOJE DANE A MY ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE

  • ODBIERZ DEDYKOWANY CENNIK NA PRZESYŁKI KURIERSKIE
  • SKORZYSTAJ Z OPCJI DEDYKOWANEGO KONSULTANTA - BEZPŁATNIE
  • SKUTECZNIE ZAOSZCZĘDŹ NA PRZESYŁKACH KURIERSKICH
  • ZMINIMALIZUJ NAKŁAD PRACY O 80%
  • ZARZĄDZAJ WYGODNIE PRZESYŁKAMI W JEDNYM MIEJSCU